Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen "használható" vírusírtó...

Milyen "használható" vírusírtók vannak Windows 7-re?

Figyelt kérdés

Jelszavas internetem van, már a negyedik kapcsolatot hozom létre (az előzőeket meg nem tudom kitörölni), mert mindig megtámadja a gépemet valami vírus.


Van egy Malware bytes-om, meg egy Avast 4.8 vírusírtóm. Emellett ott a tűzfal. És mégis özömlenek a vírusok a gépemre.


Ezek a vírusírtók csak akkor látják a vírust, amikor én kézileg vizsgálom át a gépem. Amikor saját maga vizsgálja (forog az avast is a tálcán állandóan), akkor viszont nem talál semmit.


Olyan kellene, ha letöltök valamit és az egyik fájl vírusos, akkor rögtön jelezze ki, még letöltés előtt. Vagy, ha lejött akkor utána rögtön jelezze. Ne csak akkor, ha én vizsgálom át a gépem.



2013. dec. 7. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kaspersky a legjobb szerintem, de az emberi tényezők is nagyon fontosak. Ne látogass veszélyes oldalakat, csak megbízható oldalakról tölts le bármit, ne kattints ismeretlen/gyanús linkekre, böngésződre tegyél AdBlock, Flash Block, WOT bővítményeket stb.
2013. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Internet Explorer 10-em van. És, ha le akarok tölteni valamit, a linkre kattintok, akkor a háttérbe szokott adni egy vagy két reklám oldalt.
2013. dec. 7. 18:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Senki nem használ Explorert, max addig amíg letöltenek vele egy normális böngészőt. Javaslom, hogy válts Google Chrome-ra vagy Firefoxra, ezek a legnépszerűbb és legjobb böngészők.
2013. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 7. 18:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Avast 4.8 ? Már kijött abból a 9-es verzió is.. Ne csodálkozz, ha a régi nem találja meg..
2013. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megadtam neki a kódot is, amit elfogadott, viszont mégsem lehet frissíteni, mert azt írja, hogy nem legális a kód.
2013. dec. 7. 20:28
 7/14 anonim ***** válasza:
... a 4.8-t nem fogod tudni felfrissíteni 9-es verzióra, mellesleg neked elég FREE(ingyen lehet regisztrálni), csak annyi a dolgod, h letörlöd azt az őskövületet és letöltöd, majd feltelepíted a legújabbat.
2013. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Esetleg Panda cloud free? Nekem már lassan 3 hónapja fent van. És sosincs bajom vele. Nem kell frissítenem sem mert nevében is benne van, hogy cloud. És tesztek is megmondják, hogy nem valami gagyi cuccról van szó.

Avast sem rossz, de a Panda cloud szerintem jobban használható ráadásul nem kér kulcsot az ingyenes használathoz.

2013. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Avast 4.8 már nem is frissíti a vírus adatbázisát...

Rakd fel a friss avastot vagy használj mást.

2013. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pandát nem ajánlóm,sok dolgot átenged,többek közt a kamu rendőrségi vírust is..
2013. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!