Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen "használható" vírusírtó...

Milyen "használható" vírusírtók vannak Windows 7-re?

Figyelt kérdés

Jelszavas internetem van, már a negyedik kapcsolatot hozom létre (az előzőeket meg nem tudom kitörölni), mert mindig megtámadja a gépemet valami vírus.


Van egy Malware bytes-om, meg egy Avast 4.8 vírusírtóm. Emellett ott a tűzfal. És mégis özömlenek a vírusok a gépemre.


Ezek a vírusírtók csak akkor látják a vírust, amikor én kézileg vizsgálom át a gépem. Amikor saját maga vizsgálja (forog az avast is a tálcán állandóan), akkor viszont nem talál semmit.


Olyan kellene, ha letöltök valamit és az egyik fájl vírusos, akkor rögtön jelezze ki, még letöltés előtt. Vagy, ha lejött akkor utána rögtön jelezze. Ne csak akkor, ha én vizsgálom át a gépem.



2013. dec. 7. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Régebbi gépemre volt Eset Smart Security7, ezt a Sicontact kiterjesztette két gépre, persze nem ingyenes. Az új gépen Windows7 van, ezen is kifogástalanul működik.

Ami lényeges: soha ne használj Internet Explorert, sokkal jobb a Mozilla Firefox vagy a Google Chrome. A tűzfal is legyen inkább külső, mint a Windows-é, mint nálam az Eseté. Ingyenesek is vannak, pl. Comodo Internet Security.,

2013. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 8. 20:28
 13/14 anonim válasza:
terminátor az eddig jónak tűnt.
2013. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
volt már fent xp-én comodó is nálam, az sem rossz vírusirtó.
2013. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!