Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Googgle. Exe vírus?

Googgle. Exe vírus?

Figyelt kérdés
mi ez a google.exe folyamat a feladatkezelőben? ujratettem a rendszert és még fel sem tettem semmit már ottvolt... és fullra kihasználja a processzort... ha leállítom akkor meg kékhalálozik a gépem... mi lehet ez? vírus? ha az akkor hogyan tudom kiírtani?

#Windows #vírus #google.exe
2013. dec. 9. 13:23
 1/9 II.Dartheon ***** válasza:

formáztad a merevlemezt, mitelőtt újratetted volna?

van másik partíció a gépeden?

Ha igen, lehet arról tette magát fel a vírus, és abban az esetben formázni kell a másik háttértárat is.

Nos... lehet jobban jársz ha megint újrateszed, fotmatáld a másik merelemezt is, vagy keresd meg a vírust ott... vaaagy...

ha a mappákat megnyitja, akkor töröld a TEMP mappát,

nézz szét itt is C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Local Settings\Application Data

hogy van-e google mappád, akkor töröld, és a másik partición is nézz szét, szerintem onnan települt újra a cucc.

vagy az is előfordulhat hogy eleve olyan telepítőt szedtél le, amibe egy vírus van integrálva.

2013. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindenképpen formáznom kell a másik partícióm? csak mert nagyon sok fénykép van rajta és azt sok idő lementeni...:S
2013. dec. 9. 13:47
 3/9 A kérdező kommentje:
nem elég csak törölni mindent a képeken kívül?
2013. dec. 9. 13:48
 4/9 II.Dartheon ***** válasza:

nézd.. ha a vírus el van rejtve, akkor hiába.. de azt csinálhatod, hogy a képeket átrakod a mostani rendszerpartíciódra, és akkor formázod a másikat..

tehát a D-ről átrakod a C-re ami kell, azt formázod, ugye az akkor már tiszta lesz.

Akkor visszarakod rá a képeket, és formázod a C-t is.

Elvileg tiszta lesz a géped, de ha nem, akkor más a probléma....

kb érted? :)

2013. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen köszi.... meg ujra kiírtam lemezről pendrive ra a windows telepítőm... hogy az is tiszta legyen... mert már több mint egy éve megvan a windows telepítőm és eddig semmi baj nem volt...
2013. dec. 9. 14:12
 6/9 csacsi2 ***** válasza:

mikor újratelepíted a rendszert a hálzatot addig ne kösd rá, míg nincs egy jó vírusírtó/tűzfal a gépeden mert visszakerülhet pl IRC csatornán!

Telepítést formázással csináld.

2013. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ujratettem... ráment még a pendrive ra a telepírőre is... és a gépen lévő iso fájlt amiben a windows telepítőm volt fent... az is megvolt fertőzve... úgyhogy kénytelen voltam mindenestül leformázni a pendriveot is és a merevlemezt is... ujraosztottam a partíciókat és úgy telepítettem fel hogy másik gépen fel írtam ujból lemezről iso-ba majd rátettem pendrive ra és úgy telepítettem... és így eltűnt teljesen... egyébként úgy szoktam telepíteni hogy mior felteszem... legelsőnek a vírusírtót és tűzfalat teszem fel és megadom neki a sorozatszámát majd utána a drivereket és a többi programot amit használok...
2013. dec. 14. 16:33
 8/9 csacsi2 ***** válasza:
Nem ilyesztgetésként mondom, de van olyan is hogy a RAM -ba írja magát és onnan kel új életre, hiába a formázás!
2013. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
olyanom is volt már... de az ESS kiszedte szerencsére...
2013. dec. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!