Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet olyankor csinálni,...

Mit lehet olyankor csinálni, hogy ha erős a gyanúm rá, hogy az egyik kis hódmezővásárhelyi internetszolgáltató figyeli az internetes tevékenységem, és azt továbbítja harmadik félnek?

Figyelt kérdés

1. Hogyan tudom ezt bebizonyítani?

2. Ha esetleg bebizonyítom, hogyan lehet feleletőségre vonni a szolgáltatót?


Még valami: még mielőtt írjátok a hülyeségeket: "biztos bűnöző vagy, meg hasonló marhaságok" nem ilyesmiről van szó. Egyszerűen a magánéletembe másznak bele könyékig.



2013. dec. 14. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan tudnád bebizonyítani, arról így hirtelen fogalmam sincs. Ellenben, ha van konkrét, közvetlen bizonyítékod rá, akkor nyugodtan fel lehet őket jelenteni a személyiségi jogaid, illetőleg az adatvédelmi törvények megsértése címén.


Miből gondolod, hogy ez így van?

2013. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hülyeségből kérdeztem. Tudd valaki valaki használható segítséget javasolni, nyújtani akár?
2013. dec. 15. 21:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Most tényleg nem tudd ebben segíteni senki? Akkor legalább annyit írjatok meg, hogy milyen fórumokon kaphatnék segítséget ezzel kapcsolatban?
2013. dec. 20. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel nemigen árulsz el részleteket, így mi sem nagyon tudunk segíteni.


Azt írod, erős a gyanúd, hogy figyelnek és kiadják a tevékenységed részleteit valakinek. Miből szűrted ezt le? Annak mentén kellene elindulni. Esetleges bedobni nekik valamilyen csali-adatot / csali-eseményt, amire ráharapnak és biztosan kapsz visszajelzést arról, ha benyalták. Ezesetben gyakorlatilag kézzelfogható bizonyítékod lesz.


Mint említettem volt, ha be tudod bizonyítani az állításodat, úgy a személyiségi jogaidat, valamint az datvédelmi törvények megsértésének esete fennáll, így a szolgáltató feleősségre vonható.


Egyébiránt ezzel nem ide, meg mindenféle idióta fórumokra kéne folyamodnod, hanem illene ügyvédhez fordulni.


http://lmgtfy PONT com/?q=Ingyenes+jogi+tan%C3%A1cs

2013. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A témabedobás már megvolt. Nagyon úgy néz ki, hogy egyértelmű a dolog. A link nem nagyon nyílik meg, amit beírtál.

Itt ebben a városban.....hááát!:-( Az, hogy iszonyatosan gáz az egész, az a legenyhébb kifejezés rá. A legcsekélyebb kifejezés. Nem tudom, hogy mit csináljak, igazából.

2013. dec. 21. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress rá: Ingyenes jogi tanácsadás


az a legtutibb megoldás

2013. dec. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a dolog már 1000%, csak azt nem tudom, hogy hogyan bizonyítsam be. A cégvezető nem vásárhelyen lakik. Vagy ez számít valamit?
2014. jan. 14. 15:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami joghallgató-vagy valaki más, tudna segíteni? Nagyon durva amit itt a városban nyomnak!
2014. jan. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!