Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook alkalmazással nem...

Facebook alkalmazással nem marad nyoma, ha feltörik a profilomat?

Figyelt kérdés
Ugye van az a funkció, hogy be lehet állítani bejelentkezési értesítőt. Ha jól tudom, csak ebben az esetben jeleníti meg a felismert eszközöket. Kipróbáltam,hogy ezt beállítottam majd gépről beléptem és kijött a szöveg, hogy ha gyakran használom ezt, akkor mentsem el. Az lenne a kérdésem, hogy ha telefonról az androidos alkalmazással lép be valaki facebookba, akkor az jelenik meg a felismert eszközöknél ugyebár, hogy "Facebook for android" és az időpont. Viszont nem tesz különbséget telefonok között? Mármint ha valaki tudja a jelszavamat és belép a saját telefonjáról az alkalmazáson belül, akkor is csak ugyanazt írja ki, hogy Facebook for android? Akkor annak mi értelme? Mert gépen oké, hogy írja az IP címet meg a várost, de telefonról való bejelentkezésnél nem. Akkor honnan tudom, hogy más belépett-e rajtam kívül?
2013. dec. 17. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Active Session-ban ugyan úgy látszik az is, hogy a telefon milyen IP-ről és milyen körzetből lépett be.
2013. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sőt külön van a böngészős mobil oldal és a Messenger app is!
2013. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha csak simán gépről ellenőrzöm, akkor ott ezek szerint nem mutatja.
2013. dec. 17. 14:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az aktívban megjelenik, bár nekem elég messzi várost ír ki, ha saját telefonról lépek be...:D De a felismert eszközökben ezek szerint csak Facebook for android marad. Bár ha tudják a jelszavamat és belépnek akkor simán ki is tudják törölni az aktív bejelentkezések közül és akkor észre se veszem.
2013. dec. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!