Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset smart security 5-öt...

Eset smart security 5-öt használtam, de 7-re akartam váltani. Letöröltem az 5-öt és ezt írta ki:?

Figyelt kérdés

A következő kulcs InstallationStatus értéke nem írható:

\Software\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info.

Ellenőrizze, hogy van-e megfelelő jogosultsága a kulcs eléréséhez, vagy lépjen kapcsolatba a terméktámogatási szolgáltatással.

De amikor felraktam a 7-et akkor is ugyanezt írta ki. Rámegyek, hogy mellőzés(többszöri kattintással) továbbmegy, de nem lesz jó.

Mit tegyek?


2013. dec. 26. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj registrypucolást ezzel: [link] ,ha így sem akkor próbáld itt az első választ: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__2.. .Legközelebb jobb ha nem törlöd hanem a frissítésben a "termék frissítése" pontot használod ott leszedi a legújabb verziót és telepíti is.
2013. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen töröld el, aztán ezt a próbaverziót töltsd le. Ebbe írhatod bele a vásárolt licenszes felhasználói nevet és jelszót. Ha hamis kóddal használtad, ne csodálkozz, miért nem engedi. Az ESET-NOD fizetős! [link]
2013. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ESET Smart Securityt nem szabad az előző verzióra telepíteni, mert akadozni fog a géped működése. Kénytelen voltam letörölni és tisztán újratelepíteni, úgy, hogy próbaverzióba írtam bele a vásárolt kódot.
2013. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy krv@ cvtres virusom benyelte a gépem de azóta se törli le ez az eset geny0
2013. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Újságkóddal simán lehet ingyen használni,néha nem árt azért ezt lefuttatni [link]
2013. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Negyediknek nem tudom mi volt a problémája én már frissítettem 5.-ről 6.-ra és aztán 7.-re,simán feltelepült az új verzió és működött mint azelőtt.
2013. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
XP-s gépen akadozott a ráfrissités, a Sicontact egyébként is a tiszta telepítést ajánlotta.
2013. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aha nekem Win 7 van akkor lehet hogy oprendszerfüggő a probléma
2013. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!