Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy bizonyos egui. Exe, és...

Egy bizonyos egui. Exe, és egy ekrn. Exe nagyon terheli a gépem CPU szintjét 100%-on van általában és nagyon belassítja a rendszert. Mit lehet csinálni ellene, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek az ESET-NOD fájlok, ami annyit jelent, hogy a védelem harcol valamilyen vírus ellen. Vagy azt, hogy törtet telepítettél a fizetős védelemből.
2013. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ESET termék egyik tulajdonsága.Rengetegen panaszkodnak ez miatt rá,legyen az eredeti vagy sem.Nézz utána mit lehet tenni ha lehet egyáltalán.

Véletlenül nem töltöttél valamit? Mert azon IS szokott rágódni egy darabig (ellenőrizni..) és olyankor procit 100%on használhatja szintén.

2013. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huhúú... nekem is Eset van, de én soha nem tapasztalok ilyet. Akkor szokott így pörögni, amikor ellenőriz. Lehet be van neked pipálva az automatikus ellenőrzés, azt szedd ki.

Más esetben sztem vmi vírus van a gépeden

2013. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Be van állítva tűzfalként az Eset Smart Security? Ha igen, lehet, hogy nincs kikapcsolva a Windows-é. A két tűzfal egymást is blokkolja. Ha viszont nem valódi az Eset kódja, akkor nem is tud csatlakozni a gyártó szerveréhez, a tűzfala nincs bekapcsolva és nem frissiti magát. Ebben az esetben rengeteg vírus kerülhetett a gépedre.
2013. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!