Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "Rendőrség blokkolta a gépedet...

"Rendőrség blokkolta a gépedet" vírus új verziójának törlése, ami csökkentett módos indítást nem enged és újra meg újra elindítja magát?

Figyelt kérdés
Amikor betöltődne a Windows akkor eltakarja az egész képet a rendőrségi bírságot követelős képernyővel. Mielőtt eltakarja, még van 4-5 mp a startgomb+újraindításra menni, amivel lezárja a vírusprogramot is majd egy "program bezárása" ablakban visszavonható az újraindítás, viszont azután kb 5-10 mp múlva újra elinditja magát a virus. A CC cleanerben sincs benne mint automatikusan induló program, onnan kitöröltem szinte mindent. Hogy szabaduljak meg a vírustól?
2014. jan. 2. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nézd, 12 féle eltávolítási módszert felsoroltunk, de csak húzod a szádat, ú ez túl bonyolult, egyszerűbben kellene, nincs másik gép, senki nem akar nekem segíteni...


Szerintem te nem is akarod letörölni azt a vírust.

2014. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe, aztán fizess érte egy kalap pénzt. De ott rendbeteszik legalább.
2014. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 spaceship ***** válasza:

6-7. válaszoló vagyok tudomásul vettem hogy a csökkentett mod nem megy de még mindig nem írtad le hogy milyen operációs rendszer.


Vista Win7:

Van egy indítási mód a Csökentet modon és a normálon KIVÜL a számítógét javításának hívják. Itt egy link pirossal bekereteztem:

[link]


Miután rányomtál bejön ez a képernyő:

[link]


Kiprobálod az első opciót HA nem jön be a második opcióra mész rá és visszaállítod a rendszert a fertőzés előtti időpontra.


Ha Xp-t használsz berakod a telepítő lemezt rá bootolsz és a számítogép javítása vagy valami hasonló opciót keresel és ott próbálkozol.

2014. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!