Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tesóm letöltött egy programot,...

Tesóm letöltött egy programot, ami kiderült, hogy vírus, blokkolja a vírus irtómat, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tehát leblokkolja a vipre vírusirtót,ami egyébként életre szóló volt,eltűnt egy csomó mappám,amikben képeim voltak,szinte teljesen leürült a D meghajtóm amin zenék és képek voltak,a parancs ikonok nem működnek,most letöltöttem az eset vírusirtót azt végre nem blokkolta le,elvileg megtalálta a vírust,mert elég sokat kitörölt,de a rendszeremet nem tudom hogyan lehetne helyreállítani,van erre valamilyen program?

2014. jan. 5. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gratulálj a tesódnak, többet ne engedd neki, hogy töltögessen.
2014. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem engedem a géphez többet,de ezzel nem oldódott meg a probléma.
2014. jan. 5. 12:31
 3/12 levis56 ***** válasza:

Állítsd vissza egy korábbi visszaállítási pontra a gépet.Töröld le a vírusos programot majd futtasd le ezt

[link] A legfrissebb dátumot telepítsd.

2014. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint, ha letörölsz valamit, azt már nem lehet visszahozni. Telepítsd újra a gépet, nehogy még valamit letöröljön, ha még ott van a vírus.
2014. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam :D
2014. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ha törölsz valamit igen is vissza lehet hozni. Ha valamit törölsz akkor törli a szemed elől de fizikailag ott marad a helyén. Vannak erre programok a get data back a legjobb.
2014. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jobban jarsz ha ujra rakod a rendszert..
2014. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6: nem mindig. Az igaz, hogy a winchester nem tudja "törölni" a fájlokat fizikailag hanem a törölt fájl által elfoglalt szektorokat felülírhatónak tekinti, ezt látod te "üres területnek". Ha valami pont az egyik olyan szektorra íródik, ahol korábban a fájl volt, szívtad.
2014. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a gond csak az,hogy egy ismerősöm rakta fel nekem a windows 7-et,eredetit,én meg nem tudom hogyan kell újra telepíteni egy op. rendszert és nincs csak xp kiírva egy cd-re.
2014. jan. 5. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Letöltöd a win7-et, kiírod DVD-re, fontos adatokat lemented (persze azokat, amik nem fertőződtek meg), DVD betesz, gép újraindít, követed a telepítő utasításait.
2014. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!