Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Google Drive-ban le tudom...

Google Drive-ban le tudom védeni jelszóval az egyes dokumentumokat?

Figyelt kérdés
Egy szöveges fájlt szeretnék jelszóval levédeni a még nagyobb biztonság érdekében. Lehet ilyet?
2014. jan. 6. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl már úgy töltöd föl, hogy jelszavazod.

Akár egy jelszavazott zip vagy rar fájlban.

2014. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dee én ezt úgy gondoltam, hogy a Google Drrive-on belűl. Tehát ha szerkeszteni akarom, akkor csak megadom a jelszót és írkálhatok is.
2014. jan. 6. 19:40
 3/6 anonim válasza:

Ha a google drive_on adod meg azt mas is megtudhatja mivel az oldalon van es az oldal adatbazisaban benne van a jelszavad is,a legjobb szerintem is a rar vagy zip allomany.

De szerintem nem kell felni hogy kijutnak az adatok, eleg biztonsagos a google is. :)

2014. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel bármelyik oldalon, ahol regisztrálni kell (pl facebook, ncore..) bárki megtudhatja a jelszavamat. Legalábbis te ezt állítod. Hidd el, nagyobb biztonságban vannak az adatok google drive-on mint a saját gépeden. Az már más kérdés, hogy nagyobb a valószínűsége, hogy a google szervereit törik fel. De a kiegészítő kérdésemet te sem olvastad el igazán. Nekem arra lett volna szükségem, hogy online tudjam szereszteni a szöveges fájlt, nem akarom letölteni meg iylesmi.
2014. jan. 16. 19:07
 5/6 anonim válasza:

nem tudok errol ,hogy meg online is lezard a fajl, mar akkor le van zarva ha a szemelyes fiokodban van ahova be.kell jelentkezz.

Az egy masik dolog ha meg valaki hasznalja a ugyanazt a google.driveot es elolle szeretned lezarni, de ez meg nem lehetseges ugy tudom

2014. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2019. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!