Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Facebookon, hogy bizonyos ismerőseim ne láthassák, hogy kik lettek az új ismerőseim (a hírfolyamon ne jelenjen meg)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Vagy egyetlen ismerősöd sem látja, hogy kik az ismerőseid, vagy mindegyik.

Ha úgy állítod be, hogy senki sem láthatja (Csak én), a közös ismerősöket akkor is látja az ismerősöd.

Ilyenkor ha olyan új ismerősöd lesz, aki egy régebbinek már ismerőse, akkor a régebbi hírfolyamán ez megjelenik.

2014. jan. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Be lehet állítani.

Rámész az ismerősök szerkesztésére,ott válaszd ki az egyénit. Itt két lehetőség van. Van az az opció, hogy megadhatod azokat, akik számára láthatóvá szeretnéd tenni, vagy azokat az ismerősöket adod meg, akik elől el szeretnéd rejteni. Így az új baráti kapcsolatról szóló értesítést csak azok láthatják, akiknek engedélyezted ezt a infót ill. azok nem fogják látni, akik elől el szeretnéd rejteni.

2014. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!