Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez most vírus lehet vagy sem?

Zenon kérdése:

Ez most vírus lehet vagy sem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban sokkal lassabban tölti be az oldalakat a gép, gyakran hiányosan, például kihagy egy sávot a weblap oldalán, meg szörnyen akad a zene stb.

A net nem szokott vacakolni, a böngésző nem tudom mennyir elehet felelős ezekért a "papajelenségekért" mindenesetre furcsa. Szerinted?


2014. jan. 17. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy folyamatosan fut rajta egy program, ami igénybe veszi a memóriát. Pl. az XP keresi a frissítést, de nem találja....
2014. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Futtass végig egy ESET Antivirust vagy egy Pandát (ez a kettő a legjobb), ha van valami biztos megtalálja és kiirtja! :)
2014. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a Panda nagyon bevált! Egyszer benyakaltam egy Trojan-vírust (a számítógépet kompletten megtámadja, egyszerűen a szoftvert és a hardvert is tönkreteszi, használhatatlan lesz a gép, olyan mint a Kék Halál :D), amit elég nehéz kiirtani, az én gépemen rajta van az ESET is meg a Panda is, mindkettőt végigfuttattam, az ESET szart se csinált vele, de a Panda viszonylag gyorsan komplett kiirtotta!!
2014. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!