Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagyon szeretem a biztonságot,...

Nagyon szeretem a biztonságot, és szeretném ha a számítógépemen a fájlaim és a hálózatom is biztonságban lenne. Tudnátok ajánlani jó programokat ezen célokra amik hasznosak is?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen operacios rendszert hasznalsz?
2014. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
win7 64b
2014. jan. 24. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. titkositsd a konyvtaraidat (kriptografia).
2014. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Először is eredeti szoftvereket, mert enélkül lyukas pókháló a rendszer. Utánna jöhet Spybot, Malwarebytes, +1 aktív vírusírtó, tűzfal.
2014. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg a TrueCrypt, meg a hálózati és külső adathordozós elérés teljes megszüntetése.

G.

2014. jan. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mobilnettel tökéletesen védett a gépem, ESET SMART SECURITY7, valódi, 1 évre vásárolt licenszkóddal, erősre beállított tűzfallal. És a Windows7 Home Premium (64 bit) is valódi. Minden más program ingyenes (LibreOffice, Google Chrome, Mozilla Firefox, Thunderbird stb.).
2014. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Innen letöltve 30 napig ingyenes, közben megrendelheted hozzá a licenszkódot. [link]

[link]

2014. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!