Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért csinálja ezt a laptopom?...

Miért csinálja ezt a laptopom? (antivirus)

Figyelt kérdés
avast antivírus van a gépen amióta bekapcsoltam (kb fél órája) minden félpercben felugrik hogy rosszindulatú url blokkolva. Amikor rámegyek az antivírusra kiírja hogy teljesen biztonságos akkor miért jön fel mindig hogy blokkolva a rosszindulatú url?? Valami vírus van a gépemben vagy mi?? (nem értek az ilyen dolgokhoz) léééci segítsetek

2014. jan. 25. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a vírus próbál hazatelefonálni néha, azt blokkolja a program. Csökkentett módban vírusírtás Malwarebytessel, Spybottal.
2014. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

A vírusirtód úgy van beállítva, hogy értesítsen mindenről amit csinál. Ha zavar, állítsd be úgy, hogy ne értesítsen mindenről, csak tegye a dolgát.


Hogy az Avast-nál hol van ez az opció azt nem tudom, de biztosan van.

2014. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vopeti válasza:
A rosszindulatú URL azt jelenti, hogy egy weboldalt talált, ami kárt tehet a gépedben. Ilyenkor azt letiltja. De ha nem interneteztél, hanem magától jött be, akkor vírus van a gépeden, ami egy vírusweboldalt nyit meg.
2014. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Puporka Bandika válasza:
eez nekem is iy van nincs semmi baj ne törödj vele
2014. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!