Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win XP tűzfalát a szolgáltatás...

Win XP tűzfalát a szolgáltatásokon kivűl hol kell vagy hol lehet még kikapcsolni teljesen?

Figyelt kérdés

Mert ha nincs fent semmi más tűzfal helyette vagy ha ESET van fent akkor is észrevettem,hogy mégis a biztonság központba láttni,hogy betőlt a win saját tűzfala,majd másodpercek múltán mutassa ki rendesen,hogy ki van kapcsolva a tűzfala illetve ha ESET van fent,akkor olyankor tölti be rendesen és irja ott ki,hogy ESET tűzfal bevan kapcsolva.

Remélem érthető,régóta észrevettem ezt ,rendszer betöltődést követöen.

Eredeti az ESET Smart Security 7!


2014. febr. 6. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a szolgáltatásoknál kilőtted, annál hatékonyabb módszert nem tudok...

igazából teljesen lényegtelen, nem?

2014. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ESS6-ról frissitetted a 7-re, akkor bizonytalankodik, nekem is ez volt. ESS-t töröltem és teljesen tisztán telepítettem újra, azóta jó és az ESET tűzfala működik.

De ha nem vetted meg, vagy nem újságkódos, akkor a Behatolásvédelem le van tiltva alapból. Kizárólag a vásárolt licensz, illetve az újságkód elfogadása az ESET szerverétől oldja fel a tiltást.

2014. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valódi a kód, akkor itt kérhetsz segítséget. De ha a Windows nem valódi, semmit sem tehetsz.

[link]

2014. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Windows valódi,de ha nem lenne az sem lenne ehhez semmi köze.

Tiszta rendszerre van telepítve,frissen telepített.És nem azt írtam,hogy nem működik a tűzfala.


Mindegy már,másoknál is így működik ez,azóta tudom.Windows egy tulajdonsága.

Kösz a válaszokat azért.

2014. febr. 6. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, az ESET a Microsoftnak is dolgozik, ez a kapcsolat évek óta tart. [link]
2014. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!