Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusirtóm nem enged program...

A vírusirtóm nem enged programokat futni, hogy tudom ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés

NOD32 vírusirtóm van és oldalakat, amihez Java van nem enged megnyitni. Viszont én szeretném ezeket használni, hogy tudom beállítani, hogy engedje futni ezeket?

Köszönöm :)


2014. jan. 31. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A nod32 újabb verzióit nem lehet kikapcsolni! Próbáld kilőni a feladatkezelőből!
2014. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megvetted a licenszét (Eset-Nod FIZETŐS progi)? Vagy újságkódos? Esetleg a Windows nem eredeti a gépeden? Egyik esetben sem véd semmit, nem is működik. Keress ingyenes vírusirtót.
2014. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsonak irnam,hogy ha nem eredeti a windows attol meg barmely vedelmi program ugyan ugy mukodik mint eredeti windowson.Vedelmi proginak kell eredetinek lenni es nem tort egyeb buheralt vacaknak!


Ora mellett a nod ikonjara kattintva kitudod kapcsolni.

2014. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sehogy sem tudom kikapcsolni. Próbáltam már mindent letiltani meg a legközelebbi újraindításig ideiglenesen kikapcsolni, de akkor sem engedi a programot futni és ugyanazt a hibaüzenetet kapom :(((
2014. jan. 31. 22:53
 5/7 Lajos54 ***** válasza:

Ha eredeti, és ha legalább 6-os, állítsd be rendesen, igény szerint.

További beállítások-Számítógép-Valós idejű fájlrendszer védelem-Kivételek

Az Eset honlapjáról tudsz letölteni egy pdf fájlt, abban részletesen le van írva, miket, hogyan, hol lehet beállítani.

Nem rossz ez a program, teszi a dolgát, de azt nem tudja kitalálni, mit szeretnél. Azért kell személyre szabva beállítani.

2014. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Java-appleteket nem a NOD32 szokta tiltani (miért is tiltaná, ez csak egy vírusírtó), hanem a Java saját védelmi rendszere letiltja a megbízhatatlan forrású fájlokat.


Ezt úgy tudod kikapcsolni, hogy Vezérlőpult/Java/Security, itt lehúzod minimumra a védelmet. Így csak rákérdez az ismeretlen alkalmaások futtatása előtt.

2014. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Java Control Panelben kell beállítani.
2014. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!