Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ti mit tesztek érte hogy ne...

Ti mit tesztek érte hogy ne menjen vírus a gépetekre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem járok "gyanús" oldalakra,legújabb Nod32-es vírusirtó van rajta mégis megint 40 vírus volt rajta...az informatikus (rokonom) leszedte őket de ő sem érti hogy megy ennyi rá,neki ugyanez van a gépén,mégsem kerülnek vírusok rá...De nekem ki sem jelzi ha olyan tartalom van amit nem tanácsos esetleg megnyitni..

2014. febr. 12. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
én konkrétan soha nem használtam vírus írtót.. xD win reinstall elött viszont csak puszat kíváncsiság ból fel szoktam rakni 1-et h megnézzemmennyit sikerült begyűjtenem és még nem volt... :D
2014. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nah jó 1x-egy db :D
2014. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csxeba ***** válasza:
70%
Én a Debian GNU/Linux stable verziójának a feltelepítésével oldottam meg a problémát.
2014. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Jo ideje en se hasznalok virusirtot.

Hetente lefuttatom a Malwarebytest,eddig soha sem volt problema.

Igaz altalaban ugyan azokra az oldalakra jarok az esetek 98%-ban.


Nagyon regen volt 1x egy virusom,de akkor pont vedelem program is volt fent ami nem vedte ki (Avast).


Persze nem mindenkinek ajanlanam ezt a fele szokast,mert egyesek szeretnek ide oda elmaszni,kattogni es azok tobbseget sokszor a virusirto se ved meg.

Akarmit hasznalsz vagy nem hasznalsz hetente futtasd le 1x minimum a Malwarebytes Free-t.

2014. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Az ESET-NOD "fix-kóddal" NULLA, nem védelem.

Eset Smart Securuity7 céges gépen, valódi vásárolt kóddal, itt semmiféle vírus nincs! Sőt megrendeltem még egy gépre, itthon is ez védi a laptopomat. Naponta lefuttatott Ccleaner, valódi Windows7, rendszeres frissitések (Adobe Flash Player, Shockvawe Player, Java, böngészők, levelező stb.).

2014. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 belapus ***** válasza:
54%

"Nem járok "gyanús" oldalakra..."

Manapság már a közösségi oldalak is gyanúsak.

Esetleg kipróbálhatod a Sandboxie nevű programot.


[link]

2014. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!