Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Táblagépben felpuffadt az...

Táblagépben felpuffadt az akkumulátor, majd ki is lyukadt? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem használtam egy darabig a gépet és mikor utána kézbe vettem arra lettem figyelmes, hogy felpuffadt és szétfeszítette a hátlapot. Utána valahogy kilyukadt. A gép még így is működik, ha töltőre van dugva( gondolom nem csak egy van abból a felpuffadt cuccból), de nem használom mert félek, hogy történik valami. Mennyire veszélyes ez és mi a teendő?

2014. márc. 2. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még garis, vidd vissza. Ha már nem, akkor vidd el szervizbe.
2014. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha felpuffadt és tovább használod, rosszabb esetben fel is robbanhat az akku.Ha még van garancia, akkor vidd vissza, hátha cserélik, javíttatni nemm éri meg, mert többe kerülne mint egy új
2014. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már nem garis. Akkor azt mondod, az a legjobb, ha erről a táblagépről lemondok? És utána mit kezdjek a rossz akkumulátorral?
2014. márc. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!