Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Felforrósodik de miért?

Felforrósodik de miért?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy a laptop töltője a csatlakozási pontnál sistereg felforrósodik és 5-15 perc után lecsatlakozik a töltésről.

Csatlakozási ponton értem azt amit bedugok a laptopba azt a fém végű kis "izét" 5 perc után tűzfórró .

Amint bedugom a laptopba elkezd ilyen sistergő furcsa hangot adni.

Szervizbe nem szivessen adom be csak ha muszály valaki valamien ötlet?



2014. márc. 5. 08:54
1 2 3
 1/21 anti paladin ***** válasza:
Zárlatos. Szervízbe vele.
2014. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A francba vele.. :/ máshogy nem is tudom megoldani? Fontos lenne mivel a munkámhoz ez kell..
2014. márc. 5. 09:13
 3/21 anonim ***** válasza:

1. muszáj nem pedig muszáLY.

2. Konektor/elosztó probléma is lehet ez a túlmelegedés.. (könnyen ki tudod deríteni ha átviszed másik szobába és máshol dugod be és ha ott is melegszik akkor valóban zárlatos és szerviz, ha a melegedés megszűnik akkor az elosztót dobd ki ha meg közvetlen fali konektor akkor villanyszerelő)

2014. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Most nem a helyesírás a lényeg... :)

Gépen amúgy sem figyelek rá annyira. De azért köszönöm a választ

2014. márc. 5. 09:16
 5/21 anonim ***** válasza:
próbáld ki amit írtam, amúgy meg egyszerűbb a szerviz ahol pár 100 ft meg munkadíj 1500 ft-ból megoldják vagy akár vehetsz új töltőt ami több ezer forintnál kezdődik.
2014. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Persze persze értem én csak a munkámhoz tényleg nagyon fontos lenne.. Mivel nincs másik amit betudnék hozni a céghez. Külön gépem meg nincs. És másik konnectorba is ugyanez.

Nem tudom az számít e valamit, hogy ha bedugom a kis dugaszt tudom fel le mozgatni eléggé keményen nagy kilengése van amit eddig nem vettem észre lehet ien volt csak én nem figyeltem rá.

2014. márc. 5. 09:24
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg mennyi idő amig megszervizelik? sacc/kb
2014. márc. 5. 09:25
 8/21 anonim ***** válasza:
ha van jó ismerősöd és ért is hozzá akkor megcsinálni kb 10 perc (ha a töltővel van baj) feltehetőleg azzal van.
2014. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Rendben mad körbekérdezek. Köszönöm a válaszokat.

És a kis nyelvtan órát :P

Addig is kihúzom vele valahogy.

Attól nem lesz baja ha néhanéha így feldugom tőlteni? Mármint a laptopnak

2014. márc. 5. 09:31
 10/21 anonim ***** válasza:
azért ne nagyon kísérletezz vele mert ha megolvad a műanyag akkor úgy érdekes végkifejletet kapsz.. de mindenesetre na nagyon töltsed.
2014. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!