Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A nod32 mellé milyen program...

A nod32 mellé milyen program kellene még? Melyek a legjobb féreg kém virusirtok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 20:17
 1/5 anonim válasza:
Spyware Doctor. Igaz hogy fizetős de crack-kel simán tudod használni
2008. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm aki ilyen informatikai dolgokkal foglalkozik a Spyboot-ot ajánlotta meg egy tűzfal is legyen rajta.
2008. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Spybot search & destroy. De az újabb NOD32 mellé ez sem kell. Abban van minden.
2008. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az új, 3.0-ás NOD32 mellé is kell kémprogramirtó, illetve tűzfal! Javaslom a SpySweeper kémprogramirtót mind a Smart Security, mind az Antivirus mellé! Ha nem akarsz ennyi féle programot telepíteni, még jobb, ha felteszed a Panda Antivirus+Firewall 2008 programot, ez a géped teljes védelmét ellátja! Én kártevő, és problémamentesen használom a Pandát évek óta, míg a NOD32 már nemegyszer cserbenhagyott, és megfertőződött a gépem.
2008. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Töröld az avast-ot vagy Nodot! Miután törölted az Iobit unlock-al vagy az Iobit Uninstaller rel mindkettőt egyszerű használni belehúzod amit törölni akarsz pld, Eset és kijelölöd fent, hogy kényszerített feloldás és eltáv Vagy a Geek Uninstall Ezt letöltöd kibontod az asztalra és a müveletek nél kijelölöd, kényszerített eltávolítás amit szeretnél törölni előbb kijelölöd és utána katt a műveltek. Ezek töredékek hátrahagyása nélkül levisznek mindent!!!!!

és ezután

Sya! Kontrák Attila vagyok, nem értek a sztech-hez, de nekem több is van fent, alapból a 7 en kell lennie 1 Wind. Defender- nek, nekem az mellett fent van a Baidu antivir,

Bot Revolt, nagyon jó Adwclaner, Amir ez a bedugni kívnt pent is nézi, Iobit Malware, 360 Total securyti ezeken felül rendszerjavítónak Tolwíz Claner, Wise Care 365, Advanced system care 9, PrivaZer, Baidu claner, Auslogic Disc defrag, Ezeket szoktam futtatni ha önként nem csinálnak rendet, szerintem mind remek progi és mind ingyé van az avastot szedd le én is így próbálkoztam A win defndert meg futtasd utána ha leszedted ha nem látod akkor a startnál írd be futtatásra és előbb frissítsd uána telj vizsg. és ha az megvan a Wise Care 360 all futtatás után csinálj visszaállítási pontot és egy teljes mentést! Sok sikert Szépen sorban töltögesd le őket és mindet futtasd is le mert akkor frissítenek is és így egyben ha végeztek nekem azt hiszem mostanra leszedtek mindent ja és még egy van fent Aventix, és ezek csak akkor kiabálnak ha baj lenne Üdv Attila és mikor azt hiszed egyet lefuttattál és most jó a gép akkor a következő talál mást én is így jöttem rá!! De nem fontos rám hallgatni mielőtt bárki legyilkolna ezért, mivel én nem értek hozzá csak kipróbáltam!

2016. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!