Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legbiztonsagosabb/leg...

Melyik a legbiztonsagosabb/legjobb virusirto? (gepigeny nem szamit)

Figyelt kérdés
En azt hallotam a comodo az. Ez igaz?

2014. márc. 25. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Én azt hallottam, hogy a Kaspersky-t tartják a legjobbnak.

Jómagam nem tudom, mert nem használok vírusvédelmet.

2014. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én ESETet használok, és még nem volt példa, hogy hibát vétett volna.

És legjobb ESET Smart Security vagy nagy háttérrel rendelkezik még Kaspersky. Ezek a legjobbak, de ezeken túl más nem is ajánlott.

2014. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor az ESET erosebb mint az en AVG m ha jol ertem
2014. márc. 25. 17:23
 4/14 anonim ***** válasza:

A felesegem laptopjara AVG Free-t telepitettem kb. masfel eve es le kell kopognom, soha semmi problema nem volt.

Az igazsag az, hogy a szamitogep vedelme a felhasznalotol fugg. Ebbe beletartozik az, hogy mennyire szemeteli be a gepet, mit tolt le, milyen oldalakat latogat, milyen linkekre kattintgat, mit torrentezik le, stb.

2014. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
en magamrol azt gondolom, hogy esszel hasznalom a gepet, de a biztonsag kedveert nem art egy jo virusirto.
2014. márc. 25. 17:27
 6/14 anonim ***** válasza:

egyik se 100% -os! (maximum a saját tesztjükben, ahol a többi mind 80-90% -ot ér el)

pont olyan hatékonyak a comodo, mint az avast, nod, és hasonló társaik.

a fizetős és a free közt pedig hatékonyság tekintetében nincs nagy különbség, maximum ha fizetsz érte, joggal panaszkodhatsz, ha valamit nem ismer fel...

Én www.virustotal.com -on ellenőrzöm a kétséges fájlokat, még ha a kergető nem is jelez rá.

2014. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


a grafika mutatja ,hogy melyik van a 100% kozeleben

2014. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindig független teszteket érdemes nézni, és akkor nincs vita. Magam részéről Kaspersky. Csak azért mert ez az egyetlen vírusirtó ami hosszú távon is mindig vagy az élen vagy kiemelkedő helyen szerepel. Stabil.

Itt kilehet választani az oprendszer típusát.


[link]


Itt meg példaként meglehet nézni hogy mondjuk Windows 7 rendszerre, jelenleg melyik a legjobb.


[link] windows-7/janfeb-2014/


Az internetezési szokásoknak döntő szerepe van a védelemben. Frissített Windows és mindig friss programok a másik fontos dolog. Malwerebytes pedig kötelező, bármelyik vírusirtó mellé, kiegészítőnek és nem állandó védelemnek.

Ezzel és/vagy a virustotal oldalon érdemes leellenőrizni a letöltött fájlokat.


Én még a CryptoPrevent-et is használom csak hogy ne érjen meglepetés :) plusz még van IP cím módosító is SafeIP de a legjobb a Tor csak lassú...


Google Chrome helyett SRWare Iron +AdBlock+Ghostery plussz linkellenörző. Ezekkel se tudsz mindent kivédeni, viszont a fertőzés esélyét szinte 0 %-ra le lehet vinni. Egyszerűen meg kell különböztetni mit és honnan tölt le az ember.

2014. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8 as eddig te segitettel a legjobban ment a zold es az lenne a kerdesem, hogy melyik link ellenorzo programot hasznalod?


Akkor az AVG met nem erdemes lecserelni? (Nekem AVG bol nem a free van hanem a teljes)

2014. márc. 25. 19:05
 10/14 A kérdező kommentje:
8as a Kaspersky t megvetted?
2014. márc. 25. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!