Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagyon fontos és sürgős,...

Nagyon fontos és sürgős, TeamVieweren keresztül feltörhetnek, vírust kaphatok? (én csak azt szeretném nézni, hogy mit csinál éppen a másik, nem én lennék az, aki mutogat. )

Figyelt kérdés

Illetve ez TeamViewert lehet befolyásolni?

Szóval nem is azt látom, ami igazából van pl. ?


2014. ápr. 22. 06:52
 1/7 Tengor ***** válasza:
Ha te kapcsolódsz máshoz, akkor ő nem fogja tudni a gépedet irányítani, nem is látja, csak a saját ablakát. Fájlt azt hiszem a tud küldeni akit nézel, de akkor indul meg az átvitel, ha te elfogadod azt. Aztán persze a vírusirtó a fogadott fájlokat úgy is ellenőrzi.
2014. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor fusson a host, ha tényleg kapcsolódni akar valaki hozzád.
2014. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én akarok kapcsolódni máshoz, csak nézni akarom amit mutogat! Szóval így, ha nem fogadom el a fájlátvitelt ha valamit felajánl, biztosan nem törhetnek fel ?


Illetve manipulálhatja azt, hogy én azt lássam, amit kell nem azt, ami igaz ?

2014. ápr. 22. 13:25
 4/7 Tengor ***** válasza:

Akaratodon kívül nem fog tudni feltölteni.


Azt látod, amit ő is lát. Ha egy videót mutat, akkor te is azt látod. Hogy téged mivel manipulál az egy másik kérdés...

2014. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

OK!


..de tudja manipulálni, hogy azt lássam amit kell, nem azt, ami az igazság ? :P

2014. ápr. 22. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi van?
2014. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval, ha felcsatlakozok nézőként a gépére és mutat dolgokat, akk az az igaz dolog vagy tudja manipulálni valahogy ?
2014. ápr. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!