Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ebből nem lesz gond?

Ebből nem lesz gond?

Figyelt kérdés
A laptopom hónaponta max 2-szer le szokott teljesen fagyni de ritkán. Nem tudom kikapcsolni csak megvárni amig lemerül utána újra elindul és normálisan működik. Lesz valami gond ha így megvárom míg lemerül? Még valami. Így lefagyáskor hogyan lehetne gyorsan leállítani. Már próbáltam azt hogy megnyomom az indítógombot de nem reagál.
2014. ápr. 24. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
CtrlAltDel menü bejön?
2014. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

Ahelyett, hogy abba ölöd az időt, hogy gyors kikapcsolási módot keresel, nem lenne ésszerűbb a fagyás okának kiderítésére koncentrálni?

Hőmérséklet, memória (memtest), HDD (HDSentinel) rendben van? (teljes áramtalanítás: bekapcsológombot nyomva tartod ~ 10 másodpercig, az akku ugye nem kivehető?)

2014. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A CtrlAltDelete nem jön be. Ezek azt hiszem mind rendben vannak.
2014. ápr. 24. 21:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Az akku nem kivehető
2014. ápr. 24. 21:22
 5/5 A kérdező kommentje:
A teljes áramtalanításról pedig nem is tudtam hogy lehet
2014. ápr. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!