Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Office 2013 nál ha jól...

Az Office 2013 nál ha jól tudom van lehetőség az áttelepítésre már. Ugye az új Office már felhőben van. Érzékeli az új Office, hogy melyik gépen van az Office? Áttelepítésnél ebből nem lehet gond? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 08:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát ez így nem sok válasz..:D
2013. júl. 2. 13:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az Office 365-re gondolsz, akkor azt 5 gépre telepítheted (plusz ha jól emlékszem 5 mobil eszközre), és igen, érzékeli, hogy hol aktiváltad.


Arra figyelj oda, hogy mind az 5 telepítés ugyanazzal az accounttal megy, tehát a Skydrive fiók is közös.

2013. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem.

Én Office 2013 ra gondolok.

2013. júl. 2. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem találtam erre normális infót, de ha jól értelmezem, akkor telepíteni a klasszikus értelemben nem lehet több gépre.


Azt csinálhatod meg, hogy ha idegen gépen vagy, akkor az outlook accountoddal elindíthatod bármelyik Office alkalmazást, használhatod (használat közben ideiglenesen települ), aztán ha kilépsz, azt nem lehet használni.

2013. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hello, látom régi kérdés de hátha segítek:)

Nekem Office 2013 van és úgy van, hogy ha telepítem és bejelentkezek akkor egyből aktiválódik ugyanis érzékeli hogy nekem megvan, fájlokat meg eltudod menteni Skydrive-ba amit később bármelyik Office-szal vagy akár interneten ( [link] elérhetsz!

2013. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!