Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Internet működik, de semmi...

Internet működik, de semmi más nem jön be, semmit nem tudok megnézni a gépen, se képeket, se a sajátgépet, semmit, valami vírusirtó program jelentkezik, hogy futtassam, de nem tudom, mert meg kéne venni, aktiválni kéne - mi a megoldás?

Figyelt kérdés
valamilyen privacy center az a vírusirtó...
2009. dec. 24. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy vírusírtó, maximum vírus!

Így tudsz tőle megszabadulni:

[link]

2009. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tehát ez a privacy center maga a vírus? És ha letöltöm ezt az eltávolító cuccot, akkor megint megjelenik a képernyő emg az egész windows rendesen?
2009. dec. 24. 23:15
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként az lehetséges, hogy a következő módon szerezte be a pendrive a vírusomat?

Tehát: könyvtáros internet, pendrive-ra töltöttem általam letöltött dokumentumokat (amelyekkel előtte semmi gondom nem volt). Az a valaki, aki előttem töltött le valamit azon a gépen, letöltött egy vírust is, de én nem azokat a fájlokat másoltam a pendrive-ra, hanem teljesen másokat, de mivel a gépen már volt vírus, az rákerült a pendrive-ra azáltal, hogy csatlakoztattam a géphez. Tehát ez így lehetséges? Mert nagyon gyanús nekem, hogy honnan sikerült beszereznem ezt a vírust...

2009. dec. 24. 23:39
 4/8 A kérdező kommentje:
NA köszi a tippet, de ez nem fog működni, nincs bankkártyám, sem felesleges pénzem így karácsony környékén. Manuálisan nem lehet eltávolítani ezt a vírust? Hol lehet ezeket megtalálni, melyik lemezen?
2009. dec. 24. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez csak vírusírtóval távolítható el. De ha nem volt a gépeden vírusírtó, akkor bárhonnan jöhetett, nem csak a pendrive útján. Internet valószínübb. Tedd fel a NoD32 internet security-t, annak van 1 hónapos próbaváltozata, azzal kiiktathatod. Miután feltelepítetted, nézesd át vele az egész rendszeredet.

Itt a link:

[link]

2009. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen bankkártya, milyen pénz?!? Ott a linkben a részletes MANUÁLIS eltávolítási útmutató.

"Privacy Center manual removal:" rész a szürke ablakban. Pontosan lépésről lépésre le van írva mit kell csinálnod (processeket leállítani, registry bejegyzéseket törölni stb) hogy törölni tudjad amit törölnööd kell. Ha járatlan vagy a dologban és nem tudod hogy kell végrehajtani az adott lépést, a szivecskés trenyérre kattintva kapsz hozzá részletes segítséget.


Hogy hogy kaphattad? Ez is le van írva az oldalon amit javasoltam. Ez egy tróojai, te töltötted le, de azt gondoltad valami egész mást töltesz le. Általában kodeknek monja magát és buzdít a letöltésre, de lehet más is.

2009. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha eredeti a Windows a gépeden, akkor ezt töltsd le, aztán frissitsd és futtasd le. Maradhat a gépeden: [link]
2009. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aulac ***** válasza:

Ez is jó.

[link]

2009. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!