Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusírtó program? Hogy óvjam...

Vírusírtó program? Hogy óvjam meg a gépem, a veszélyektől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. szeretnék találni vírus irtó progit/progikat, ha esetleg egy nem olyan biztonságos.de viszont amikor a google-ba be írom mind csak fizetőset ad ki.tudom,hogy az biztos is lenne,és éves havidíjat kérnének,de nekem most erre nincs pénzem.esetleg valaki tudna segíteni,vagy belinkelni ami alapján le tudok tölteni a gépemre egy jó vírusirtó progit? köszönöm előre is..
2011. nov. 2. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor bizony nem tudom, mire kerestél rá. Kismillió ingyenes vírusírtót találsz Google segítségével: AVG, Avira, Microsoft Security Essentials, Avast...
2011. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Próbáltam az Avirát, ami ingyenes és jól működött. Most asztali gépen és laptopon is AVG-t használok, barátoknak is azt ajánlom. Nem terheli le nagyon a gépet, észrevétlenül fut a háttérben és az is tök ingyenes. Csak arra figyelj, hogy a free verziót töltsd le.
2011. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 JANIkettőezer válasza:

Csak az AVG ilyen "törölhetetlen" kaki, haveromnak csökkentett mód kellett az uninstalláláshoz. És miért kellett letörölnie? Mert még a legapróbb programot is vírusnak érzékeli. Csak fel akarta tenni a BF3 törtverzióját, 0.0%-nál megállt a telepítés, ugyanis a kedves AVG egyből dobta az ablakot, hogy ez biza ilyen meg olyan vírus, mellesleg egy másik haveromnál is ez volt másik játékkal. Tehát ha törtjátékokat akarsz használni, akkor az AVG-t nagyon hanyagold, de szerintem ne csak akkor!

A Microsoft Security Essentials szerintem pont jó, nem dörgöli az orrod alá, hogy ha fizetnél mennyivel jobb lenne, mert nincs is fizetős változata. Mióta Windows 7-m van, ezt használom, és semmi problémám nincs a géppel (aztán lehet, hogy csak szerencsés vagyok). Nem szarozik, hogy ezt meg azt nem tehetem fel, ha mégis vírusosnak érzékelné a fájlt, egy kattintás, és be is állítottam, hogy hagyja futni (mint általában egy normális vírusírtónál). AVG-n haveromnál csak az a 3 lehetőség volt, hogy:

1. ne hagyja futni

2. helyezze karanténba

3. törölje ki

Szóval szerintem MSE... és ezt annak ellenére mondom, hogy igazából utálom a Microsoftot...

2011. nov. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Elnézést az AVG tervezői nevében, hogy nem tisztelik a hamis file-okat... :)
2011. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nehogy valami hamisat töltsél el a Facebookról vagy a netről! Megbízható oldalak:

www.origo szoftverbázis.hu

www.letöltés prim.hu

www.chip.hu

2011. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagy a választék:

[link]

2011. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ingyenes vírusirtók:

avast free

[link]

avira free

[link]

AVG free

[link]

Panda Cloud

[link]

Microsoft Security Essentials

[link]

mind ingyenes, és az avira kivételével magyarul is tudnak.


Mellé ingyenes tűzfal:

Comodo

[link]

Online Armor

[link]

PC Tools

[link]

PrivateFirewall

[link]


Komplett ingyenes Internet Security-k:

Comodo Internet Security

[link]

Outpost Security Suite Free

[link]

2011. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én vipre Vírusirtót tennék fel és így tudód így használni http://www.youtube.com/watch?v=gIDy7thrSpU


[link]


[link]

2011. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi ingyen
2011. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak a jól bevált Avastot ajánlom!

- könnyű kezelni

- megbízható

- nem foglal sok helyet

- nem érzékel mindent vírusnak (crack,hack)

- elég jó ahhoz képest hogy ingyenes

- jah és persze a magyarok fejlesztették ;)


Ha ennyi nem elég akkor figyelmedbe ajánlom a Bitdefender antivirus plus-ot!! 2012 legjobb vírusirtója: [link]

Megéri az árát! nekem is ilyen van. ;)

2012. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!