Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vissza lehet valahogy követni,...

Borsi Miklós Gy kérdése:

Vissza lehet valahogy követni, mikor milyen változtatásokat hajtottak végre a gépen vagy a programokon? Kb. hogy?

Figyelt kérdés
Azzal vádolnak,hogy én állítottam el a gépet ill. én telepítettem és töröltem programokat.
2014. máj. 9. 19:40
 1/5 CspCsj ***** válasza:
Eseménynaplóban: Alkalmazás/Rendszer kategóriákban? (Vezérlópult-Rendszer és biztonság-Felügyeleti eszközök)
2014. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Milyen időtávolságig követhető?
2014. máj. 9. 21:48
 3/5 CspCsj ***** válasza:
Alapértelmezésben a rendszertelepítéstől rögzít. Lehet hogy van felső korlát, de nálam több mint egy éve fent van a rendszer és az akkori rendszebejegyzések is megvannak. De ha megnézed kiderül milyen dátum a legrégebbi.
2014. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mivel a Rendszergazda újra telepített,így rögzült az amit felrakott.Ezek után jön az enyém.

No ez megoldás lehet,mert Polgármester és Rendszergazda jelenleg nagyon örül saját magának.

Lehet,hogy megcáfolom Öket?

2014. máj. 10. 00:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Hello!Az a helyzet,hogy tegnap sikerült végigbogarászni az Idősek Klubja számítógépének minden nyilvántartását.

Dátumhoz köthető,hogy amikor a Rendszergazda elvitte-a szabad kapacitás 59 %-volt,amikor visszahozta 62 %-volt.

Az is dátumhoz köthető,hogy összességében 7 plusz programot telepített.

Az is kiderült,hogy egy alkalommal annyira vírusos volt a gép,hogy újratelepített mindent.

Az is kiderült,hogy soha nem telepített vírusirtót a gépre.Nos röviden ennyit értem el a segítségeddel,amit ismét megköszönök.


Üdvözlettel:Borsi Miklós

2014. máj. 13. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!