Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast free vagy Windows Defender?

Avast free vagy Windows Defender?

Figyelt kérdés

Most Avast Internet Seurity van a gépemen de volt olyan, hogy leállt és nem volt bekapcsolva kb 1,5 hétig mert magától nem jelzett csak amikor én megnyitottam.

Nem tört nincs SEMMI crack csak beillesztetem egy licence filet a neről és elfogadta és érvényes tehát nincsen lejárva. Ma olyan lassú és használhatatlan a gépem, hogy lehet, hogy vírust kaptam, elkezdtem lefuttatni egy vizsgálatot és a műveleti központ jelzett, hogy nincsen bekapcsolva az avast de közben futott a vizsgálat.

Melyikre váltsak az Avast free-re vagy a windows 8.1-ben lévő Windows Defendert használjam.


2014. máj. 14. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Avast Free. Alkalmi vírusirtásra Malwarebyte's.
2014. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legly ***** válasza:
Milyen operációs rendszered van?
2014. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Windows 8.1
2014. aug. 1. 21:40
 4/5 Bistyák Zoltán válasza:
ha win8.1 akkor windows defender.. sose lehet tudni h egy vírusírtó is mennyire vírusos... én már jártam úgy h amit letöltöttem vírusírtó azon is volt... win 8.1 mivel inkább munkára van, így odafigyeltek a defenderre. nekem ajánlották. be is jön. én is azt használom 8.1 en! :)
2014. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: " sose lehet tudni h egy vírusírtó is mennyire vírusos"

Hivatalos oldalról kell letölteni és akkor nem lesz vírusos. A Defender jobb, mint a semmi, de nem nagy cucc.

2014. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!