Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom megoldani, hogy...

NejlonZacskoo kérdése:

Hogyan tudom megoldani, hogy a számítógépemen lenyomott billentyűk egy szöveges fájlba le legyenek jegyezve, ugyanezen a gépen?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megoldani, h ha én legépelek valamit, mint pl most ezt, akkor ez nekem ugyanúgy leíródjon egy dokumentumba.. keresgéltem ilyenek után, de nem igazán találtam, v ha találtam is, az nem működött, v vírusos volt.. ajánljatok pls hasznos és működő progikat, aztán linkeljetek is, ha nektek megvan, és működik is.. előre is köszi

2014. máj. 15. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek jelszó lopó programok,amiket a vírusirtó általában vírusnak jelez mivel kémprogram.
2014. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:

Keyloggernek hívják őket, és ahogy #1 is írta a vírusirtók nem nagyon szeretik. Egyrészt meg valamilyen szinten a működésük vírusszerű, másrészt mert gyakran hordoznak egyéb vírusokat is.

Ha ez nem lenne elég, akkor jó ha tudod, hogy más ellen használni illegális.

2014. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A saját gépemen akarom használni, nem másén.. leszedtem egy advanced keylogger nevű programot, de a feltelepítése után nem találtam semmilyen .exe fájlt, v akármit, amivel elindíthatnám a programot..
2014. máj. 15. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Saját gépeden mi szükség erre?

Elfelejted a jelszavakat?


A családtagok jelszavának lopása sem jó dolog!!!

2014. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tengor ***** válasza:
Mindegy, hogy hol használod. A hangsúly azon van, hogy mást (magadon kívül) nem figyelhetsz meg vele.
2014. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PHP de kóder! ***** válasza:

Hogyan tudom megoldani, hogy a számítógépemen lenyomott billentyűk egy szöveges fájlba le legyenek jegyezve, ugyanezen a gépen?


microsoft word

2014. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
#6, ingyenes vertiója a Notepad v. a gedit :)
2014. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó kettő: vicces vicces, de még nem az igazi.. nincs meg az a különleges poén szaga... ;D ne érdekeljen az indok senkit, direkt nem írtam bele a leírásba, nem azt kértem, h mondjátok, h a családtagok jelszavának ellopása sem szép dolog, nem érdekel, h mit gondoltok miért kell, szimplán a program(ok) nevére, illetve használatára vagyok kíváncsi.. ;D
2014. máj. 16. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

google (vagy youtube) -> how to make keylogger in vb.net

nem írom le mi az a vb, van google

(az mondjuk elég égő, hogy ezek a tutorialok kb évek óta fent vannak a neten, de ha megcsinálod, SEMMI nem veszi észre, ezzel ki is fejtettem a véleményem a hűdeszuper díjnyertes antivirfosokról, kicsit off, de nem hagyhattam ki :D )

2014. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!