Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Internetre csatlakozáskor...

Internetre csatlakozáskor lassú lesz a gépem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Minap letöltöttem egy játékot a laptopomra (Watch Dogs), ami a torrent oldal szerint nem vírusos, a kommentek is erről tanuskodtak, hogy "it works" stb.

Viszont miután feltelepítettem a játékot belassult a gép. Olyan volt mintha szaggatna, akadozna az egész. Az újraindítás sem oldotta meg a problémát. Ezután újraindítottam újra, de azúttal kikapcsolt Wi-Fi-vel. Újra jó lett a gép, de miután bekapcsoltam a Wi-Fi-t megint belassúlt. Aztán rájöttem, hogy az is elég ha csak simán lekapcsolódom az otthoni netről, nem kell a Wi-Fi-vel szórakozni.

Tehát az internet miatt szaggat a gépem. Ha valakinek van ilyesmivel tapasztalata vagy csak simán tudja mi lehet a baj okozója, az nyugodtan segíthet:)


Köszönöm!


ui: Windows 7 64bit van a gépemen



2014. máj. 24. 10:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!