Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Minden bizonnyal vírusos a...

Minden bizonnyal vírusos a gépem, mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

-Minden indítás után minden böngészőm lefagy, ezzel együtt a gép is, reset gomb hiánya miatt pedig máshogy nem tudom újraindítani, mint kihúzni a konnektorból... Sajnos ez va... Ztána megjavul a helyzet mindig.

-Eset Smart Security miközben vírusok után kutat, ugyanúgy lefagy minden.

-Tegnap átváltottam Kaspersky Internet Securityre, de annak a verziónak, amit a hivatalos oldalról töltök le, még elavult az adatbázisa, muszáj frissíteni (a próbaverzió ez). Frissítés közben ez után is lefagy minden...


Erősen azon vagyok, hogy újrarakjam a teljes Win7-et, de a DVD lejátszóm 2 éve tropára ment (laptop), ha ezek után lenne is erre mód, 4 év alatt sok minden fontos dolog gyülemlett fel a gépen, így igencsak bajos lenne minden fontosat kimenteni.



2014. máj. 29. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kivan takarítva ?
2014. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a gépre gondolsz, nem tudok mit csinálni vele, ha a szobára, lakásra, még szép, hetente többször is, nem vagyok igénytelen c... :D
2014. máj. 29. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
4 éve újra sem volt rakva a win? cool bro :D Nem feltétlenül vírus, lehet rossz merevlemez is, dobj már a teljes folyamatlistáról egy képet.
2014. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen a gépre és a laptopot is lehet nem is kell szétszedni nagyon


Ha nem dolgozol rajta akkor is lefagy ? tehát üres járatba is?

2014. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 éve vettem a laptopot, újrarakni a Windowst eddig nem lett volna semmi értelme, minden jól működött, nem lassult semmit. Üres járatos lefagyást eddig nem tapasztaltam. Folyamatlistás képet küldök azonnal.
2014. máj. 29. 12:33
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Ezek alapján én nem látom, mi lehet esetleg a baj, de lehet, hogy csak az én figyelmemet kerüli el valami.


Pár perce csökkentett módban sikerült frissíteni a Kasperskyt, de a vírusellenőrzés nevetségesen lassú volt, sztem holnapig sem ért volna véget, így abbahagytam.

2014. máj. 29. 12:40
 7/7 anonim válasza:

Szerintem szedd le az avastot innen: [link]


Van olyan funkció, hogy a rendszerindítás előtt keressen vírusokat. Ilyenkor még semmilyen program vagy vírus nem fut. Egy próbát megér.

2014. júl. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!