Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jogilag felelősségre vonható...

Jogilag felelősségre vonható az a számítógép szerelő, aki az engedélyed nélkül szivárogtatott ki adatokat a winchesteredről, közös ismerősök számárra?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2014. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Magántitok megsértése.

Na, én ezért nem viszek szerelőhöz se számítógépet, se mobilt. Inkább kuka.

2014. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lindmayer ***** válasza:
92%

hát a telefont én se vinnék szerelőhöz, hisz a szerelés költsége drágább, mint maga a telefon(butatelefont használok), de azért számítógépnél ez nem feltétlen igaz

én, bármikor is vittem notit szervizbe a merevlemezt mindig kivette a szerelő, és odaadta nekem, mert nem avval volt a probléma

normálisabb helyeken így csinálják, vagy kínosan ügyelnek az adatok védelmére

2014. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Házhoz jövő céges szerelő volt, és bár megemlítettem hogy ki akarom menteni a dolgokat, de abba nem egyeztem bele hogy kimentse, nem hogy később ezt másoknak mutogassa...
2014. máj. 31. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!