Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassú a gép a szerelő után?

Lassú a gép a szerelő után?

Figyelt kérdés
Nos volt egy olyan bajom hogy amikor bekapcsol a gép ment egy ideig de aztán kék halál elvittem szerelőhöz ő újratelepítette meg azt mondta hogy nagyon lassú ezért rakott bele egy másik processzort.Az ami benne volt az egy Intel(R) Celeron(R) 430 1,80Ghz amit belerakott az meg egy Intel(R) Celeron(R) CPU 3,06Ghz de viszont szerintem sokkal lassabb mint előtte volt utánna néztem és ez egy gyengébb processzor szerintetek át lettem b*szva?Nem tudom most mit csináljak vigyem vissza vagy valami mert anyám volt érte és ő nem kérte vissza a régi procit.Amúgy meg a proci terhelés folyamatosan 100% :S

2013. okt. 26. 17:02
1 2
 1/11 levis56 ***** válasza:
Vírusos a gép csinálj vírus és kémprogramkeresést,rendszerkarbantartást,töredezettségmentesítést.
2013. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A 430-as celeron teljesítményében jobb. Sőt kevesebbet fogyaszt és nem melegszik. Ellenben az a 347-es 345-ös vagy 340-es celeron teljesítményben kb fele.


Sok mindentől lehet 100%-os terhelés XP alatt orvosolható. Win8-al talán használható lenne!

2013. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 levis56 ***** válasza:
A cserélt alkatrészeket kötelesek visszaadni,de jártam úgí hogy a tudtom nélkül procit cseréltek a szervízben a gépemben (telepítés miatt volt ott)és csak napok múlva vettem észre hogy egy gyengébb van bent,azóta itthon magam buherálom a gépet.
2013. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Frissen telepített winxp van rajta nem lehet vírusos a szervízben telepítették fel amúgy felajánlották hogy vissza adják de anyám nem kérte vissza
2013. okt. 26. 17:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a #2-es hozzászóló mondja, a Celeron 430 kb 2x gyorsabb volt, mint a mostani Celeron D 3.06. Tehát jól át lettél "b*szva" (idézet tőled)

Persze ez nem magyarázza a 100%-os proci terhelést.

2013. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 levis56 ***** válasza:
2013. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Megjegyezném hogy használt procit rakott bele szóval kitudja hogy előtte ki használta meg hogy mire.

levis

próbálgattam már vírusirtókat de semmi vírust nem talált töredezettség mentesítsét is lefuttattam de semmi


Hétfőn visszaviszem és megmondom neki hogy sokkal lassabb szóval csináljon vele valamit vagy adja vissza a régi processzoromat és azt bele rakom.

2013. okt. 26. 17:48
 8/11 Gábor_79 ***** válasza:
Nagyon csodálnám, hogy merő szívjóságból egy jobbat rakott volna bele. Bár ha megfizettette akkor érthető, meg lehet, hogy tényleg csak irdatlan önzetlen.
2013. okt. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4000 Forintot kért el érte
2013. okt. 27. 16:35
 10/11 Gábor_79 ***** válasza:
Attól lehet 100%-os kihasználtság, hogy telepítés után ugye minden azóta megjelent frissítést leszed, majd telepít. Az aztán lefoglalja rendesen az egészet, úgyhogy lehet, hogy ez zavar meg. Ha befejezte az egészet utána nézz rá, hogy mi a benyomásod.
2013. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!