Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Smart Security vagy...

ESET Smart Security vagy Avast Free fogná vissza a legkevésbé a gépet (amibe 1 GB ram van jelenleg) illetve melyik erősebb védelem szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ESET és ESET.
2014. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csacsi2 ***** válasza:
Eset-re szavaznék! Nekem 1.5GB ram van és nem tapasztalok jelentős lassulást (CPU 1.8GHz). Mióta ESS -t használom nem kaptam vírust.
2014. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Eset :)
2014. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
nem kell vírusírtó, ha egy kis sütnivalód is van a koponyádban nem kapsz vírust, évek óta nem használok valósidejű védelmet se tűzfalat(hetente 1x futtatok le egy malwarebytes keresést)
2014. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 karesz01 ***** válasza:

ESET fogja meg jobban a géped , de erősebb a védelme az Avastnál .


Több barátom és ismerősöm is átállt az ESET-re Avast-ról .


Én magam is ESET-et használok és nekem is jobban bevált mint az Avast .

2014. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BM-Striker ***** válasza:

Az ESET fizetős, az Avast meg ingyenes.


Nem lehet így a kettőt összehasonlítani.

2014. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 karesz01 ***** válasza:

!!! Az ESET-hez is van úgynevezett havi kód ami ingyenes , és a kód használatával teljes körű a védelme . !!!


2 éve már hogy így használom az ESET-et !!!

2014. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem kell vírusírtó, ha egy kis sütnivalód is van a koponyádban nem kapsz vírust, évek óta nem használok valósidejű védelmet se tűzfalat(hetente 1x futtatok le egy malwarebytes keresést)"

-nem, aki azt gondolja, hogy nem fog egy portscannelés után adathalász támadást kapni, ezért nem használ tűzfalat, az ne írja ki ide a véleményét. (ESET idáig 11 porscannelést akadályozott meg, pl. Indiából is)

2014. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,végülis ESET Smart Security mellett döntöttem amit magazinos kódal használok :)
2014. jún. 3. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!