Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért riaszt be az Avast...

Miért riaszt be az Avast amikor belépek a kezdőlapra?

Figyelt kérdés
Már másodszorra történik meg. Comodo dragont használok és a kezdőlapom a Google.

2014. máj. 27. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mit mond?
2014. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
,,Az Avast blokkolt egy fenyegetést", Valami ilyesmi. Tudod a bal oldalon villan fel a kis ablak és ott meg lehet nézni a teljes jelentést.
2014. máj. 27. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem használok Avastot, mivel manapság már a Kaspersky-t meg a Comodót is lekörözi agresszivitás és hülyének nézés terén, meg több szart telepít a böngészőbe, mint az Ask Toolbar meg a Mobogenie együttvéve...


Biztos van valahol egy részletek gomb, arra nyomj rá, és nézd meg, hogy pontosan mi volt az a "fenyegetés".

2014. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem átakart irányítani vagy valami hasonló. De megakadályozta. Csak felugrott az ablak. A víruskereső szerint tiszta a gép.
2014. máj. 27. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
az avast a legjobb de ha valami nem működik a gépen ami eddig működik érdemes egyszerűen kikapcsolni a teljes védelmet a tálca ikon jobb egérgomb menüjében és ha megcsináltad amit szerettél volna akkor visszaállítod én is így csinálom biztonságosabb mint egy szarabb vírusírtó használata
2014. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ráfogok küldeni egy rendszertöltéskorit és kiderül, hogy mi van. Küldtem zöld kezet.
2014. máj. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!