Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség! Outlook probléma!?

Segítség! Outlook probléma!?

Figyelt kérdés

Pórbáltam belépni outlookba de nem bírok mert valaki más is használja, ezért egy kóddal igazolnom kellene ami nem lenne gond csakhogy kiírja hogy egy citromailes címet kellene megadnom ahova elküldi... De nekem soha nem is volt citromailem szóval nem értem... Vagy kitöltök egy kérdőívet amit már 4-szer sikertelenül végigcsináltam. Van valakinek valami ötlete hogyan szerezem vissza a fiókomat? Azon volt a Facebookom, az originem ezeket nem fogom elveszteni ha megszűnik vagy valami? :O

Már írtam supportnak is sokra nem mentem... Ha valaki tundna segíteni azt megköszönném!



#Outlook #feltörés #fiók visszaállítása #valaki más is használja
2014. jún. 7. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem váltottál véletlenül mostanában op. rendszert XP-ről 7-re? Mert a Win7 nem támogatja az Outlokot!
2014. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, Win7-et használok de eddig nem volt vele gond..:/

Az a baj hogy kódot se bírok szerezni mert elvileg egy citromailes email címet kellene beírnom (amit elvileg én állítottam be amolyan másodlagos email címként ilyen esetre) csak itt a bökkenő hogy sose volt citromailem szóval nem tudom mitévő legyek :/

2014. jún. 7. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van másik címed, próbáld meg azzal. Lehet, hogy nem ragaszkodik a citromos címhez, csak valaki azt adta meg helyetted. Hülye kérdés lehet: biztos, hogy jó címre akarsz bejelentkezni? Mert az én címemről ha lehagyok egy karaktert, már másnak a címe. A Facebookot tudod használni akár megszűnt címmel is, mert bejelentkezéskor nem ellenőrzi, hogy valós-e. A regisztráláskori cím kell neki a bejelentkezéshez.
2014. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azzal nem lenne gondom hogy másik címre küldje a kódot,mert már próbáltam mással, csak a probléma az hogy ez a citromailes cím ez olyan mintha valaki beállította volna hogyha egyszer ilyen lesz hogy igazolni kelljen a fiókot csak ezt fogadja el, ezért mást hiába írok be mert nem fog egyezni a citromossal amit kér tőlem így nem kapok kódot :/

Jó helyen próbálok belépni, jó helyre írok mindent, de mindig ez fogad.. a kérdőívnél meg sok dolog van amit nem tudok kitölteni így még azzal se jártam szerencsével..:(

Mindenesetre köszi a választ! : )

2014. jún. 9. 15:50
 5/7 anonim válasza:
Nem értem te most erről beszélsz [link] vagy a levelező szoftverről?
2014. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt tényleg nem mondtam de igen erről beszélek [link]
2014. jún. 11. 14:46
 7/7 A kérdező kommentje:
De már full belevagyok kavarodva, régen ez ugye hotmail volt :D
2014. jún. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!