Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Trójai faló vírus?

Trójai faló vírus?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni KRESZ tanfolyamra ahol adtak egy CD-t, amin a gyakorlóprogram van. Mondták is, hogy kapcsoljam ki a vírusirtót, amíg telepítem, ill. használom. Meg is tettem de ha visszakapcsolom azt írja ki, hogy ez a program trójai vírus és helyezzem karanténba. Kértem másik CD-t, de azzal is ez a helyzet, pedig ők állítják, hogy tuti nem vírusos a program, csak a gép érzékeli úgy. Ez lehetséges? Nem fog kárt tenni a gépemben? Mit tegyek? W7-em van, ha ez lényeges.

Előre is köszönöm!



2014. jún. 27. 14:52
 1/9 Tengor ***** válasza:
A lopott szoftvereknek ez a velejárója. Nézd meg, hogy mit érzékel a vírusirtód és hogy az mit csinál!
2014. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hogy mit csinál?

Ha meg akarom nyitni a programot amikor még nincs kikapcsolva a vírusirtó (ami egyébként AVG 2012), akkor felhoz egy figyelmeztető ablakot, ahol azt írja, hogy ez a program trójai faló vírus és helyezzem karanténba, stb.

2014. jún. 27. 15:05
 3/9 Tengor ***** válasza:
A logokban v. bőbeszédűbb ablakokban az is látszik, hogy milyen vírus.
2014. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Itt egy kép, hogy mi jön fel.

[link]

2014. jún. 27. 15:14
 5/9 Tengor ***** válasza:

Ott a neve: Clicker.BAOL

[link]

2014. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elég meredek... Annyit tehetsz, hogy amíg használod, kihúzod az internetet - ha teljesen, mindenhonnan eltávolítottad, akkor kapcsold csak vissza.
2014. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül...nem egy kék autó az ikonja? :DDD
2014. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De, egy kék autó az ikonja. Miért?
2014. jún. 28. 21:39
 9/9 A kérdező kommentje:
?
2014. júl. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!