Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy program aminek a...

Van egy program aminek a segítségével megtudnak figyelni minket a webkameránk segítségével mikor mi nem is használjuk azt. Így van?

Figyelt kérdés
Ám de a kérdésem az lenne,hogy ez csak webkamerára vonatkozik,ugye? Mert már konkrétan annyira beparáztatott ez a dolog amit sok helyen olvastam,hogy kb meg sem merek mozdulni az előszobában...Tehát pl monitoron keresztül nem tudnak nézni, ugye?
2014. júl. 18. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Aranyos ez az aggódás... :-)


Természetesen minden lehetséges! :-)


Viszont ha ennyire rinyálsz, akkor szedd le a webkamera meghajtóprogramját a gépről, tuti nem fog senki nézni! :-)


De ha nem tudod mi az az "UnInstall"-álás, akkor vegyél egy feketeszínű szigetelőszalagot és ragaszd le! :-)

2014. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az semmit nem jelent, attól még a háttérben futhat program ,hogy másik vlaaki látja amit lát a kamera ha be van kötve. Nem tudom, csak gondoltam ,hogy esetleg ez is lehet. El kell fordítani, én is azt teszem. Korábban azt a rémhírt olvastam, hogy elvileg lcd tvbe szereltek kamerát. Azt gondold el, ott a szobában két nem nekimegy egymásnak az LG-sek pedig a monitorok előtt verik maguknak. :D

Mindez persze a terrorelhárítás nevében

2014. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egy program van, hanem sok, de a laikus ember nem tudja használni őket.

Igen, csak a webkamerára vonatkozik, a monitor fizikailag képtelen erre.

Ha letiltod a webkamerát az eszközkezelőben, akkor kb. teljes a védettség, de ha nagyon be vagy szarva, akkor takard le, ahogy #1 is írta.

Megj.: Tudod mi az ellenszer a "parázásod" ellen? Az, hogy tisztába teszed magad az eszközök és szoftverek alapvető működésével kapcsolatban.

G.

2014. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!