Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a tűzfalat?

Figyelt kérdés
Újra indítom a biztonsági központot utána egy pár percig bekapcsol a tűzfal aztán ki kapcsol.
2010. jan. 11. 18:48
 1/7 anonim válasza:
vírus miatt. nekem is volt ilyen. a vírusok többsége a tűzfalat azonnal kezelésbe veszi amint a gépre kerül és kikapcsolva tartja. Valószínűleg vírusos a géped, de ne aggódj, Internet Exploreren keresztül a BitDefender Online Scanner a legjobban kitisztítja. nem kell telepíteni, böngészőn keresztül online dolgozik. én is azt használom, hibátlan munkát végez. remélem segítettem :)
2010. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kipróbálom.Ez le is szedi amit talál?A nod32-őt nem zavarja?
2010. jan. 11. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen NOD-od van, ez Antivírus, Windows tűzfallal? Azt bármi ki tudja kapcsolni. Nekem a fizetős ESET Smart Security mindent kivéd, egyetlen dög se tudta kikapcsolni a tűzfalát.
2010. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Windows tűzfal harmatgyenge! Vagy cseréld a NOD-ot Eset Smart Securityra, vagy Kaspersky IS-re. Komplex védelem a legjobb. (Tűzfal, virusirtó, kémprogi irtó egyben).
2010. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki windows tűzfalat használ az meg is érdemli, ne csodálkozz ha nem indul el, mindennek oka van!
2010. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 22:54 -es ugye te úgy születtél hogy mindent tudtál?Viszont a kérdésemre nem válaszoltál.A többieknek köszönöm a segítséget.
2010. jan. 12. 17:40
 7/7 anonim válasza:
legelső vagyok: igen ez úgy működik, hogy ha talál valamit, azt először megpróbálja vírusmentesíteni, de ha nem sikerül, akkor törli. semmilyen telepített vírusirtót nem zavar, mert ez nem települ a gépedre csak online vizsgál és dolgozik.
2010. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!