Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A napokban tértem át avast...

A napokban tértem át avast free-ről a legújabb eset smart security-re, újságos kódokkal. Jó döntés volt?

Figyelt kérdés
Ajánlották nekem már párszor ezt a döntést, viszont így utólag minden felét olvasok a smart security-ról. Jobb, mint az Avast?
2014. aug. 7. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt vele gondom míg használtam, bár ugyanez az Avast, Avira és AVG ingyenes verzióiról s elmondható volt.
2014. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 legly ***** válasza:
100%

Én az Avastot használom, nekem szuperül működik, igaz az ESS van az a modul hogy pl. a FB-on lévő levélvírust is kiszűri, de ez olyan kicsit bizarr számomra. Mondjuk...elég sok olyan ember van, aki össze-vissza kattintgat... Nekik jó az ESS és persze mindenkinek aki jobban szimpatizál vele. Nekem soha nem volt semmiféle Eset, Nod32 vírusirtó a gépemen, mert egyszerűen én nem bízok benne.

Neked jobb az ESS, mint az Avast?

2014. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jo dontes volt.

Erosebb vedelem az Avastnal jocskan es magazinos koddal mindig eredetin hasznalhatod!

2014. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszú évek óta ESET van mindegyik gépemen, soha nem csalódtam benne. Tűzfalas, igen erős védelem, de jól kell konfigurálni, ez rajtad múlik.
2014. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

Még nem tudom, hogy jó-e, de azért váltottam, mert az AV-Test-en ez jobban szerepelt és több minden van benne. Az aktiválás is havonta pár perc csak... De ez szerintem jobb lesz, mert korábban egy gépen vírust kellett keresnem, az Avast nem talált egy vírust sem, letöltöttem az Eset Online Scanner-t, az meg talált vagy 40-et.

2014. aug. 8. 07:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Jóóó...mondjuk ezek az Online Scannerek viccesek, tekintve hogy pont ez a dolguk, beijesszék a használót, aki egyből letölti a teljes terméküket.


Meg ilyen esetben sokszor böngésző előzményeket, és "potenciális vírusforrásokat" is kijeleznek, gy hogy valójában nincs is vírus a gépeden. (Főleg hogy ha 40 vírus lenne egy gépen az már nem menne kb).

2014. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A HAMIS vírusirtók és online scannerek ilyenek, de a Kaspersky Free vagy az Eset Online Scannere nem ilyen.
2014. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Régebben futtattam a Kaspersky kifejezetten víruskeresésre szolgáló, ingyenes termékét is, az is talált egy csomó vírust. :-) Szerencsére az nem az én gépem.
2014. aug. 8. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!