Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » üdv mindenkinek néhány napja...

Quti01 kérdése:

üdv mindenkinek néhány napja jött egy üzenet: A Windows Script Host ezen a gépen nem érhető el. További információkért fordujon a rendzsergazdához. Na én rendszergazda vaok a feladatk. (? )

Figyelt kérdés

(win7 32bit szóval a Windows és a Programfiles mappa nem elérhető amiben ez a program van)


Megtaláltam a progit és megpróbáltam kitörölni "engedélyért forduljon a következőhöz TrustedInstaller" ezt írta ki és a TrustedIns. Nem akar elindulni. Mit tegyek?



#Windows #script #host #engedélyem...
2014. aug. 7. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valódi vagy tört a Win7 a gépeden?
2014. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szarintem valódi
2014. aug. 11. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Megvetted vagy a géppel együtt kaptad?
2014. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

géppel 1ütt

...

2014. aug. 11. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Pályázati laptop? Azokon a gépeken nem lehetsz rendszergazda, nem a tied, csak használatra adták.
2014. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem a család 1 barátja "épytette" de ha: Vezérlőpult/Felhazsnálók/quti01(én) ott van hogy én vok a rg....
2014. aug. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!