Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A mobilomra állítólag 4 vírus...

Pro Patria kérdése:

A mobilomra állítólag 4 vírus töltődött le. Az alábbi oldalt ajánlotta ellenük. Megnyissam?

Figyelt kérdés

Így kezdődik a link: globalmobil.riomedia.netdan


Ez is vírus, vagy hivatalos, és kattintsak rá?


2014. aug. 19. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt megnyitnád, akkor szabadítanál a telefonodra mindenféle csúfságot. Sosem szabad az olyan honlapokban megbízni, amelyek állítólagosan vírusokat vagy problémákat detektálnak a telefonodon (vagy éppen gépeden), persze előzékenyen felajánlanak valamit, amely letöltésével javíthatod az állítólagos problémát. Ezek minden esetben átverések, és pont, hogy problémákat okozol magadnak velük.
2014. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Már ki is nyomtam! Akkor nincs vírus a telefonomon?

Eddig úgy tudtam, mobilra még nem írtak vírusokat. Vagy már voltak azóta olyan szorgalmasok, akik pótolták ezt az űrt?

2014. aug. 19. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hirdetés, jól rád ijeszt, te fizetsz érte, és még telepíted az ő vírusukat.

én jelenteném az ilyeneket szívem szerint, a hirdetést közvetítőnél.

2014. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet vírus a telefonodon - csak nem az, amit ők mondanak.

Mobilra is írnak már vírusokat, ha az okostelefon.

Okostelefont ma vírusirtó nélkül üzemeltetni butaság.

2014. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok vírus van már főleg androidra. Szerintem töltsd le a lookout mobile security-t, és futtass le egy keresést.
2014. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!