Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan kezdjem?

MateDomotor kérdése:

Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, a hacking, el szeretnék kezdeni vele komolyabban foglalkozni, persze fehér kalaposként! Kérdés bővebben: Hogyan kezdjek neki az egésznek, mert igaz még sok időm van, de nem találok róla semmit!

Kérlek normálisan kommenteljetek! Tudom, láttam már hülye válaszokat!



2014. aug. 21. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz jól angolul, és van egy alapszintű programozási tudásod, akkor sok cikk van neten, ami ezzel foglalkozik. De mire így megtanulsz egy kicsit is hackerkedni, addigra újul annyit a számítástechnika, hogy feleslegessé válik, amiket összeszedtél. Engem is érdekel a dolog, de pont ezért nincs kedvem belevágni se.

Az etikus hacker tanfolyam lenne a legjobb, de rohadt drága.

2014. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] -> Itt találsz pár érdekes dolgot a tanácsom az, hogy először is kezdj el tanulni angolul mert a legtöbb Hackeléssel kapcsolatos infó angolul van de nem csak ezért, hanem azért is mert a hackeléshez szükséges az angol nyelv továbbá meg kell tanulni programozni kezdésnek valami egyszerűt ajánlok mondjuk PHP vagy pedig Python továbbá ismerned kell a hálózati protokollokat és a hálózatokat webhelyeket, webalkalmazásokat stb stb. Plusz jól kell ismerned az operációs rendszert amit használsz a hackerek inkább Linuxot vagy Unixot használnak de az Unix kicsit már kihaló félben van ezért használj inkább Linuxot. Sok szerencsét a tanuláshoz.
2014. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont leginkább a windows-t kell ismerni, mert linuxot elég nehéz hackelni. De a windows legalább kernel szinten.
2014. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!