Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon hol lehet beállítan...

Facebookon hol lehet beállítani, hogy tegyen fel valami általam kiválasztott kérdés, amikor valaki próbálja feltörni a fiókom (többször rossz jelszót ír be)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 22:49
 1/3 legly ***** válasza:
Ilyet tudtommal nem lehet. Viszont azt be lehet állítani, hogy ha ismeretlen helyről bejelentkezik valaki, akkor jelezzen a telefon, sms formában. Sőt olyan is, hogy bejelentkezés előtt kér azt hiszem egy 6 számjegyből álló kódot, így csak az után fogsz tudni/fognak tudni a fiókodhoz belépni (ez a kódot is sms formában kapod meg ha jól emlékszem).
2014. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hosszú jelszó feltörhetetlen. Csak a filmeken van olyan, hogy egy hacker leül a géphez és 2 perc múlva megfejtette. Ez csak film.

Persze a jelszó ne legyen név, állatnév, stb. Azt kisakkozzák. Én mindig egy régebbi kocsim rendszámát használom, megduplázva. Azt én sosem felejtem, más meg sosem tudja meg. Sőt még egy nyilvános emlékeztetőbe is beírhatom, hogy régi LADA rendszám. Feltörhetetlen.

2014. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az első válaszolónak igaza van. be lehet állítani azt hogy jelezzen sms-ben jelezzen
2014. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!