Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a baja a Windows Defender...

Mi a baja a Windows Defender programommal?

Figyelt kérdés

ESET Smart Sec. használok, alul a tálcán pár napja megjelent a műveletközpontos kis zászló rajta a piros X jel! Azt írja, hogy a vírus védelemét be kell kapcsolnom! Erre ha rányomok kijön egy mappa... :) nem értem!


Csináltam erről képeket is:


[link]


[link]



2014. aug. 28. 11:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen kapcsoljam csak ki? :)
2014. aug. 28. 11:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ugyan is ott az eseted
2014. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia:) én is jártam már ugyanígy(csak más vírusirtókkal) és nem engedte,hogy bekapcsoljam de aztán magától redbe jött,mármint egy idő eltelt után érzékelte
2014. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
előző vagyok csak az enyém Kaspersky volt :D
2014. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt a gondom, a Windows Defender Windows7 alatt összeakadt az ESET Smart Security7-tel (licenszes, nem tört). Leállt az Eset, mire dühömben véglegesen letiltottam a Defendert. Azóta minden rendben, az ESET is tudja rendszeresen frissiteni magát.
2014. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Microsoft szokásos lúzer módszerei. Tegnap este a rossz biztonsági frissités helyett megérkezett a frissítés frissítése. Vagy az, hogy erőlteti az MSOffice-t, noha régóta LibreOffice-t használok. Minden havi frissités után újra be kell állítanom alapértelmezettnek a Libre-t, különben csak a WordPad fut. Tudtommal szerződésben vannak a The Document Foundation-nal, ez NEM illegális szoftver, hiszen ingyenes.
2014. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

AVG 2014(Free) és a Defender simán fut egymás mellett

Windows 7 Ultimate-en.

2014. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!