Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 8.1en lévő Microsoft...

Windows 8.1en lévő Microsoft fiókomat zárolták. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Állítólag túl sokszor írtam be rossz jelszót, így már fogalmam sincs, mi volt a jelszó. A telefonszámom utolsó 4 számjegyét kérték, eztán elvileg küldtek SMS-ben kódot. Vagy 6szor eljátszottam ezt különböző napokon, de kódot nem küldtek, pedig a telefonszámom utolsó számjegyeit biztosan jól adtam meg. Amikor a másik lehetőséget választottam, hogy bizonyítom, hogy a Microsoft fiókon belüli levelezőrendszer az enyém, megadtam minden adatot, de küldtek egy levelet, hogy nincsenek meggyőzödve hogy tényleg én vagyok a tulajdonosa, ezért próbáljam újra...


A baj az, hogy így nem tudok belépni a skypba, és az egész 8.1es rendszer a Microsoft fiókra épül, a levelezőrendszer, stb, ezért jó lenne az egészet törölni, hogy tűnjön el végre a gépemről... De ahhoz is jelszó kell, amit ugye nem tudok. :D


Tudnátok segíteni? :(



2014. aug. 31. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Regisztrálj egy másik microsoft fiókot. (outlook.com- osat)

Én is elfelejtetem múltkor a jelszavam, és nem is tudtam újat kérni, mert fake email címet adtam meg másodlagos fióknak (nincsmail-eset :) ).

Regeltem egy újat és azzal használom most.

2014. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. szept. 7. 23:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem megy. A régibe lép be továbbra is. :(
2014. szept. 14. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem használok Windows8-at, se Microsoft fiókot, levelezőnek jó a Mozilla Thunderbird, Skype nem érdekel. Windows7 Home Premium az operációs rendszer.
2014. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Tanács, hogy mit csináljak most?
2014. szept. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!