Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS. Mi ilyenkor a teendő?

SOS. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Vettem kb. fél éve egy PC-t(használtat). Le volt rajta a Windows Update tiltva, de 1 hete én bekapcsoltam. Ma a gép kiírta, hogy a Windows ezen példánya nem eredeti. Mi ilyenkor a teendő? Mit rontottam el?

2014. máj. 24. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy engedélyezted.

A windows ami rajta volt nem eredeti de te lefuttattad a frissítésekkel együtt az eredetiség vizsgálót is... rakasd újra és többet ne engedélyezd.

2014. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem volt a Windows legális ezek szerint, azért is volt az Update letiltva és mivel most bekapcsoltad, ezért észrevették. Esetleg RemoweWAT-tal törölheted az aktivációs részét a Windows-nak és nem lesz gond.
2014. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt rontottad el, hogy a vasarlasnal nem kerdeztel ra az operacios rendszer eredetisegere (habar az elado lehet hazudott volna).

Vasarold meg a Windowst ha azt akarod hasznalni, vagy telepits Linuxot, ami ingyenes.

2014. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DI4m0nd válasza:
Rajtavan a windows igazoló kód? (pontosan egy matricának kéne lennie azon egy kóddal) Ha nincs sajnos akkor nem eredeti volt a windows.
2014. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*RemoveWAT
2014. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam, hogy nem lehet az Update-t engedélyezni. A gép oldalán van egy kód, de nem fogadja el. Azt írja adjak meg egy másik kulcsot.
2014. máj. 24. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Frissiteni pedig kell az oprendszert, hogy a frissitesek betomjek a biztonsagi lyukakat rajta.
2014. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na nem baj. megrendeltem neten a Windows 7 Pro-t. Köszi mindenkinek :)
2014. máj. 24. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:

OFF

Most jó sok mínuszt fogok én is kapni, de nem érdekel, az is csak azt igazolja, hogy igazam van: mekkora gyökérség már az, hogy pl az első hozzászólót lepontozták! De hát bakker, igaza van! A rendszer nem eredeti és ezért kapcsolták ki rajta a win update-et. Egy átverés lehetett, de minimum elhallgatás.


Úgyhogy ez válasz is a kérdező részére. Sajna így jártál, sok a k_csög. Ha elmondta volna, hogy nem eredeti a rendszer, most akkor nem lennél meglepődve. Tehát ezek szerint nem mondta el.

2014. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!