Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet károsítani egy...

Hogyan lehet károsítani egy számítógépet, amin rendszergazdai védelem van, anélkül h fizikálisan bántanám a gépet?

Figyelt kérdés

Egy öreg számítógépet kaptam komoly rendszergazdai védelemmel. Telepíteni, törölni fájlokat v a vírusirtót használni nem tudom. A fogadás alapján egy hetet kaptam h károsodást okozzak a gépen(nem feltétlen maradandót).


Vagy vmi jó praktika kéne amivel kijátszom a korlátozást v a rendszergazdai fiók feltörése ami, lehetetlennek látszik :/

Ha sikerül a feladatot jövő vasárnapra elvégeznem ingyen kapok egy playstationt. Ha nem, akkor meg kell vennem a sráctól! Segítsetek kérlek!



2014. szept. 7. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bootolj be egy live linuxxal és minden fájlhoz hozzá fogsz férni. De miért nem telepíted újra a gépet?
2014. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

lol.

Minek fogadsz ilyenekben ha ennyire nem megy?

2014. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az xp ee cd tud ilyet csak arról kell bebootolni
2014. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én csak a biztosban szoktam fogadni. ha nem értesz hozzá akkor miért fogadtál. Annyira csábított a PS ?
2014. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem én találtam ki a fogadást és a gyerek tudja h hatalmas láma vagyok :D

De azért egy próbát gondoltam megér :D

2014. szept. 7. 16:32
 6/16 anonim ***** válasza:

dehát segítséggel nem ér megcsinálni!

az csalás!

2014. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De azért ha ingyen megszerezhet a kérdező egy ps-t, akkor egy kis segítség belefér.
2014. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És az mit kap aki megtöri helyetted?
2014. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kekszet :D
2014. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megnyithatod a házat?
2014. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!