Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy kell eltávolítani a...

Hogy kell eltávolítani a nemkívánatos programot?

Figyelt kérdés

letöttem egy remote mouse programot a gépemre, és eltávolítottam mert nem működött, de minden windows indításakor kiirja az ip-címem, és nincs a programok listájában.meg alig van internetem, szerintem ez a program miatt. a vírusírtó és a windows defender sem ismerte fel a programot. hogy kell eltávoltávolítani?

ja és windows újratelepítés KIZÁRVA! köszi a válaszokat! :)



2014. szept. 8. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Futtasd a Malwarebytes nevű programot. Ha van valami vírus ez megtalálja neked. Elméletileg a törölt progi nincs a gépeden, gyakorlatilag nagyon is rajta van valahol. Próbáld ki azt a programot, amelyiket mondtam. :)
2014. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés, nem tudnád linkelni nekem az eredeti oldalát?
2014. szept. 8. 08:06
 3/7 A kérdező kommentje:

ja és az eset smart security-vel eggyütműködik?

vagy addig kapcsoljam ki a víruírtót.?

2014. szept. 8. 08:07
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

FREE!

De, semmiképpen se engedélyezd a telepítés végén a prémium vagy teljes védelem kipróbálását mert az fizetős! (vedd ki a pipát)

Ha csak a free-t használod bármelyik víruskereső mellett használhatod, mert nincs folyamatos, aktív védelme. Csak irtásra szolgál, arra viszont nagyon is jó.

2014. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, az utolsó elmondott mindent. :)
2014. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Próbálj lefuttatni egy jobb Registry-tisztítót, az esetleg kipucolja az aprogram által hátrahagyott bejegyzéseket. Előtte nem árt átnézni a gépet, nem maradt- fent mondjuk egy mappa, amit ez a Remote Mouse hozott létre.

A Malvarebytes NEM víruskereső, hanem nem kívánt malvare és spyvare programok eltávolítására szolgál. Nyugodtan használható bármilyen víruskereső mellett.

Ha végképp nem sikerül megszabadulni a telepített majd eltávolított program maradékától, segíthet egy rendszer-visszaállítás, a program telepítését megelőző időpontra.

2014. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

javasolnám neked még a Your Uninstaller! 7 programot.


Amikor eltávolítasz egy szoftvert

(legyen az játék, vagy akármilyen program)

a rendszerleíró adatbázisban és a merevlemezen ott maradnak a nyomai, melyek egy idő után a számítógép lassulását eredményezhetik!


A Your Uninstaller Pro! segít a szoftverek gyors és egyszerű teljes eltávolításában!!!


“A számítógépek temérdek felesleges és használatlan fájlt halmoznak fel elkerülhetetlenül, amik rendszererőforrásokat igényelnek és a rendszer stabilitásának csökkenését eredményezhetik. Ezeknek a fájloknak az eltávolítása fárasztó feladat, de a Your Uninstaller Pro! figyelemre méltóan leegyszerűsíti az eljárást…”

2014. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!