Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi tetszik, ha...

Fiúk, nektek mi tetszik, ha egy lány teljesen megválik az intim szőröktől, ha hagy egy kicsit, vagy ha teljesen természetesen hagyja? Lányok, ti hogy érzitek jobban magatokat? Hogyan szoktátok eltávolítani az ilyen nemkívánatos szőrszálakat?

Figyelt kérdés

#intim_szőrzet
2012. nov. 7. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a puncit mindenhogy szeretem,az intim fazont a lányok ízlésére bízom.F.
2012. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Az én barátomnak a természetes jön be. Mondjuk az én sztorim is érdekes. Én előtte nem szőrtelenítettem lent, mert tulajdonképpen féltem, meg az otthoni borotvák gagyik voltak, nem is jött velük le rendesen a szőr sehonnan. A barátom volt az első nekem, egyszer benyúlt a bugyimba, és olyan vicces-félén megkérdezte, hogy "nem borotválsz lenn, mi?"... és teljesen beijedtem, meg a médiából az jön, hogy csak a csupasz a jó és a nőies... szóval kerítettem egy jobb borotvát, és leborotváltam.

Aztán amikor az első szexre került a sor, a barátom meg meghökkent, és kiderült, hogy nem cikizni akart, és neki jobban bejön, ha szőrös... persze szerencsére nemcsak ezen múlt a vonzalom :). De azóta hagyom természetesen nőni.


Alapvetően természetesen kényelmesebb, mert amikor leborotváltam, akkor nagyon gyorsan elkezdett nőni vissza, és az vmi borzalmas, amikor borostás, benövöget, begyulladnak a szőrök, viszket stb. (érzékenyebb gyomrúaknak a következőp mondat nem ajánlott) A csupasz annyiból jobb, hogy amikor menstruálok, akkor a szőröst nehezebb törölni, mert összetapad...

2012. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azon ritka fiuk közé tartozom, akinek a természetesség tetszik a lányokon. Pontosabban a fiuk felének az jönne be, ha a média nem sugallná ezt a bugyuta természetellenes meg mű dolgait, ha nem sulykolná folyamatosan a teljes csupaszság tökéletességét. Emiatt sokan követik ezt a példát, és akkor is csupaszítanak, ha a lelkük mélyén érzik, ez nekik nem is olyan jó, de úgy gondolják, muszáj követni a divatot meg a trendet. Pedig így csak szürke kisegér lesz mindenki, aki ezt teszi. Akkor jár el vki helyesen, ha olyannak hagyja az intim részét, ami valójában tetszik neki, és nem a divat miatt. Pont az lenne a lényeg, h akinek szőrösen tetszik az szőrösen hagyja, akinek csupaszon az borotválja, és ezt nem a divat irányítaná, hanem mindenkinek az egyénisége. Így lesz mindenki egyéniség, így tudja mutatni, ki is ő valójában. Én vmiért a szőröset szeretem, nem tudom miért, én ennek vagyok a híve amióta érdeklődöm a lányok iránt. Pedig a környezetemben sem sok természetes lányt ismerek (egyik lányismerősöm meg hugom akiről tudom h természetes, az összes többi ismerősöm, csupasz, már akiről ezt tudom). Sajnos eddig nem volt teljesen természetes bnőm, de nagyon szeretném ha olyan lenne. Sajnos környezetemben senkivel nem tudok ilyenről beszélgetni mert furcsán néznek akkor is, ha néha pedzegetem a témát, pedig igyekszem nyiltan képviselni, de azért nem akarok megbotránkozást sem okozni. Azért örülök, h vannak még olyan lányok is, mint az előző hozzászóló, aki szintén nem tartja gáznak, elitélendőnek a természetességet. 23/F
2012. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a médiától és a divattól függetlenül a szőrtelen verzió a kényelmesebb. Egyrészt az első válaszoló által felhozott higiéniai érv miatt, illetve ide sorolnám még a vizelet-ürítéssel kapcsolatos higiéniai vonzatát.

Persze egy szóval nem mondom, hogy a természetes intim tájékot ne lehetne tisztán tartani, nekem viszont így kényelmesebb.

Amíg borotváltam, addig nekem is marha nagy macera volt, nyilván.. Aztán egyszer berágtam és nekiestem epilátorral.

Csak apránként persze, kellően hűtve a bőrt. Hát így elsőre tartott vagy 3 órát, de azóta ez már kb 10 percre csökkent. Kéthetente. Meg hát aki epilál az ugye tudja, hogy nem egyszerre nőnek a szőrszálak, így aztán sose teljesen sima. Ha teljes simaságot szeretnék, na olyankor végigszaladok borotvával, de így már nyilván sokkal egyszerűbb és nem is pattog ki a bőröm. Na igen, a piros pöttyök, főleg mondjuk a bikinialső mellett, ez is egy érv az epilátor mellett. És akkor még itt megemlíteném a bikinialsó körül levő szőrszálakat. Bocsi nőtársaim, de ez az, amit én személy szerint roppant ízléstelennek tartok.


25/N

2012. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igénylem a borotvált puncit, de azért nyilván tetszik. Az ápolt, rövidre nyírt verzió az igazán nyerő, mert olyankor a borosta sem szúr és szőrszálakat sem kell köpködni meg szedegetni a fogaim közül.
2012. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!